Τετάρτη 9 Μαρτίου 2022

Με χατ τρικ του Χαλούβα η Ερμιονίδα κέρδισε τα Μέθανα με σκορ 5-0.

Το απόλυτο (4Χ4) πέτυχε η ΑΕ Ερμιονίδας στον 4ο όμιλο της β’ φάσης στο Κύπελλο ΕΠΣ Αργολίδας

Α1 ΕΣΚΑΚ: Κέρδισε ο Διαγόρας Βέλου τους Λέοντες στο γειτονικό ντέρμπι με 59-43.(Βαθμολογία)

Πραγματοποιήθηκετο απόγευμα στο κλειστό του Βέλου ο εξ αναβολής αγώνας μεταξύ του

Γ΄Εθνική (5ος Ομιλος) : Οι ορισμοί των διαιτητών της 19ης αγωνιστικής

Ανακοινώθηκαν το απόγευμα της Τετάρτης (09/03) από την ΚΕΔ/ΕΠΟ οι

Τροιζηνιακός : Ανακοίνωσε την έναρξη συνεργασίας με τις ακαδημίες ποδοσφαίρου της Βαλένθια.

Η ακαδημία μας είναι στην ευχάριστη θέση να σας ανακοινώσει την έναρξη συνεργασίας με

Ηρακλής Καρυάς-Ποσειδώνας Διδύμων 2-2.

Ισόπαλος με 2-2 έληξε ο τελευταίος επίσημος εκτός αγώνας του Ποσειδώνα Διδύμων που

Κυριακή 6 Μαρτίου 2022

Νίκη -ανάσα ο Α.Ο.Ερμιονίδας. Κέρδισε με 76-65 την Ελευθερία Μοσχάτου.

Ανετη επικράτηση και ροζ φύλλο αγώνα για τον Α.Ο.Ερμιονίδας ο οποίος κέρδισε την ομάδα

Αρχιμήδης Ασίνης : "Ευχαριστούμε θερμά τον Αργοναύτη Νέας Κίου για την φιλοξενία.Ενα μεγαλο μπραβο στους διαιτητές."

Με αφορμή τον Σαββατιάτικο αγώνα μπάσκετ μεταξύ του Αργοναύτη Νέας Κίου και του

Γ΄Εθνική (5ος Ομιλος) : Τα αποτελέσματα της 17ης αγωνιστικής

Τα αποτελέσματα της 17ης αγωνιστικής στον πέμπτο όμιλο της Γ΄Εθνικής

Γ΄Εθνική Μπάσκετ: Τα αποτελέσματα της 17ης αγωνιστικής στον τρίτο όμιλο.

Τα αποτελέσματα της 17ης αγωνιστικής στον τρίτο όμιλο.

Σάββατο 5 Μαρτίου 2022

Ξεχωριστή βραδιά ενότητας στην κοπή της πίτας της ΑΕ Ερμιονίδας

Σε μια ιδιαίτερα ζέστη και οικογενειακή ατμόσφαιρα η ΑΕ Ερμιονίδας έκοψε την Παρασκευή (04/03),

Α1 ΕΣΚΑΚ : Τα αποτελέσματα της 12ης αγωνιστικής στην Α1 ΕΣΚΑΚ.

Τα αποτελέσματα της 12ης αγωνιστικής στην Α1 ΕΣΚΑΚ.

Α1 Αργολίδας : Τα αποτελέσματα της δεύτερης αγωνιστικής των αγώνων κατάταξης

Τα αποτελέσματα της δεύτερης αγωνιστικής των αγώνων κατάταξης

Πέμπτη 3 Μαρτίου 2022

Α1 ΕΣΚΑΚ : το πρόγραμμα της 12ης αγωνιστικής (Εξ αναβολής ).

Με το πρόγραμμα της 12ης αγωνιστικής συνεχίζεται το πρωτάθλημα στην Α1 κατηγορία

Α1 Αργολίδας : Η δεύτερη αγωνιστική των αγώνων κατάταξης

Το πρόγραμμα της δεύτερης αγωνιστικής των αγώνων κατάταξης στην Α1 Αργολίδας.

Η Συμμετοχή του Α.Ο. Κρανιδίου στο Final 4 του κυπέλλου της Περιφέρειας Πελοποννήσου.

Το διήμερο 26-27Φεβρουαρίου, πραγματοποιήθηκε στα Φιλιατρά Μεσσηνίας, το Final 4 του

Ζητείται προσωπικό από το ξενοδοχείο Barceló Hotels & Resorts.

Ο ξενοδοχειακός όμιλος Barceló Hotels&Resorts επιθυμεί να προσλάβει για το

Τετάρτη 2 Μαρτίου 2022

Γ΄Εθνική (5ος Ομιλος): Στην κορυφή των σκόρερ ο Καμπεράι του Παναρκαδικού (Ενημ 02 Mαρ 17:00)

Στην πρώτη θέση των σκόρερ του πέμπτου ομίλου εξακολουθεί να βρίσκεται ο Αμαρίλντο

Ενωση Ερμιονίδας -Πανανυφιακός 3-0

Το 3Χ3 πέτυχε η ΑΕ Ερμιονίδας στον 4ο όμιλο της β’ φάσης του Κυπέλλου ΕΠΣ Αργολίδας, καθώς

Δήμος Ερμιονίδας :Αναβολή εκδήλωσης

Σας ενημερώνουμε πως η συνάντηση εργασίας που ήταν προγραμματισμένη να

Ποσιδώνας Διδύμων-Ηρακλής Καρυάς 3-1.

Τον τελευταίο εντός έδρας αγώνα για την φετινή αγωνιστική περίοδο έδωσε την Κυριακή η

Κυριακή 27 Φεβρουαρίου 2022

Τροιζηνιακός-Κορωνίδα Κοιλάδας 4-1.(Βίντεο)

Την ήττα με 4-1 γνώρισε το Σάββατο το απόγευμα η Κορωνίδα Κοιλάδας από τον Τροιζηνιακό

Α.Ο.Ερμιονίδας-Ολύμπια Ναυπλίου 86-89 στον τελικό εφήβων (Βίντεο).

Την ήττα με 89-86 στην παράταση γνώρισε το Σάββατο (26/02) το μεσημέρι στο κλειστό της

Α΄Εθνική Γυναικών : Τα αποτελέσματα της 12ης αγωνιστικής στον δεύτερο όμιλο

ΠΗΓΗ : Ματιές στο Γυναικείο Ποδόσφαιρο (FACEBOOK-Ηλίας Σχορτσιανίτης)

Στο Νότιο όμιλο επίδειξη δύναμης από τον Εργοτέλη που κέρδισε εκτός έδρας την Ολυμπιάδα

Γ΄Εθνική (Μπάσκετ): Τα αποτελέσματα της 16ης αγωνιστικής

Τα αποτελέσματα της 16ης αγωνιστικής στον τρίτο όμιλο της Γ΄Εθνικής

Α1 Αργολίδας: Τα αποτελέσματα των αγώνων κατάταξης 7-8 & 9-10.

Τα αποτελέσματα  ημιχρόνου των αγώνων κατάταξης 7-8 & 9-10 στην Α1 Αργολίδας..

Γ΄Εθνική (5ος Ομιλος) : Τα αποτελέσματα των εξ αναβολής αγώνων.

Με τους εξ αναβολής αγώνες Μυκόνου -Σαντορίνης και Ερμή Μελιγούς ολοκληρώθηκαν οι

Ν.Ο.Ερμιονίδας : Συμμετείχε στο Περιφερειακό Πρωτάθλημα Νότιου Ελλάδος.

Μετά από πολύ καιρό ο Ναυταθλητικός μας Όμιλος συμμετείχε στο Περιφερειακό Πρωτάθλημα

Σάββατο 26 Φεβρουαρίου 2022

Α1 Αργολίδας : Τα αποτελέσματα των αγώνων κατάταξης από 1-6.

Με νίκες των γηπεδούχων ξεκίνησαν οι αγώνες κατάταξης για τις θέσεις από 1 έως έξι  . Στο

Α1 ΕΣΚΑΚ : Τα αποτελέσματα της 18ης αγωνιστικής σε συνεχή ροή ενημέρωσης

Τα αποτελέσματα της 18ης αγωνιστικής σε συνεχή ροή ενημέρωσης

Α1 Αργολίδας : Το πρόγραμμα της πρώτης αγωνιστικής των αγώνων κατάταξης

Ξεκινούν σήμερα Σάββατο οι αγώνες κατάταξης στην Α1 Αργολίδας. Οι αγώνες που

Πέμπτη 24 Φεβρουαρίου 2022

Τετάρτη 23 Φεβρουαρίου 2022

Α1 Αργολίδας : Ο Αλ.Σούχλας πρώτος σκόρερ της κανονικής περιόδου στον πρώτο όμιλο.

Με την ολοκλήρωση της κανονικής περιόδου στον πρώτο όμιλο της Α1 Αργολίδας ο

Α.Ο.Κρανιδίου-Λεοντες 2014 51-57.(Φωτό-Βίντεο)

Την ήττα με 57-51 γνώρισε το απόγευμα του Σαββάτου στο κλειστό της Ερμιόνης ο

Α.Ο.Ερμιονίδας : Η επιστροφή του Μιχάλη Πελεκάνου .

Μετά από 2,5 μήνες απουσίας από τον Α.Ο.Ερμιονίδας λόγω της συμμετοχής του στην

Α1 Αργολίδας : Με τον Ρέμο Μαρίνη στην κορυφή των σκόρερ ολοκληρώθηκε η κανονική περίοδος στον δεύτερο όμιλο.

Ολοκληρώθηκε η κανονική περίοδος στην Α1 Κατηγορία και στην κορυφή των σκόρερ του

Δευτέρα 21 Φεβρουαρίου 2022

Γ΄Εθνική : Αναβλήθηκε η 17η αγωνιστική στον πέμπτο όμιλο.

Mόνο εξ αναβολής αγώνες θα περιλαμβάνει το πρόγραμμα του ερχόμενου σαββατοκύριακου σε τρεις

Γκολ και θέαμα πρόσφεραν η Μπουμπουλίνα και ο Ποσειδώνας Διδύμων .

Πρόσφεραν γκολ και θέαμα στον τελευταίο αγώνα της κανονικής περιόδου η Μπουμπουλίνα

Αργοναύτης Νέας Κίου-Κορωνίδα Κοιλάδας 1-2.

Φωτό αρχείου
 Με νίκη σε μία δύσκολη έδρα ολοκλήρωσε τις αγωνιστικές της υποχρεώσεις για την κανονική

Κυριακή 20 Φεβρουαρίου 2022

Νίκησε τον Φοίνικα και τον «γκρέμισε» από την δεύτερη θέση η Σαντορίνη

ΠΗΓΗ: sportcyclades.gr

Την ανοδική του πορεία συνέχισε ο ΑΣ Σαντορίνης, που νίκησε 1-0 τον

Ερμιονίδα-Ερμής Μελιγούς : Στιγμιότυπα του αγώνα (Βίντεο)

Δείτε σε βίντεο στιγμιότυπα από τον αγώνα της Ερμιονίδας με τον Ερμή Μελιγούς μέσα από την

Ενωση Ερμιονίδας-Ερμής Μελιγούς 0-0.

Ισόπαλος χωρίς τέρματα έληξε ο αγώνας της Ερμιονίδας με τον Ερμή Μελιγούς για την 16η

Γ΄Εθνική μπάσκετ (3ος Ομιλος) : Τα αποτελέσματα της 15ης αγωνιστικής

Τα αποτελέσματα της 15ης αγωνιστικής στον τρίτο όμιλο της Γ΄Εθνικής μπάσκετ.

Α1 Αργολίδας : Τα αποτελέσματα των αγώνων του Σαββατοκύριακου.

Με την μεγάλη νίκη του Ερμή Κιβερίου στο ντέρμπι της 18ης αγωνιστικής επί του

Γ΄Εθνική (5ος Ομιλος) : Τα αποτελέσματα της 16ης αγωνιστικής.

Τα αποτελέσματα της 16ης αγωνιστικής στον πέμπτο όμιλο της Γ΄Εθνικής.

Α1 Αργολίδας : Αυριο (Δευτέρα) η κλήρωση των μπαράζ.

Την Δευτέρα, 21/02/2022, και ώρα 20:00, στην αίθουσα εκδηλώσεων της Ε.Π.Σ.ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ  θα