ΕΠΙΣΚΟΠΗ -ΕΡΜΙΟΝΙΔΑ : ΦΩΤΟΡΕΠΟΡΤΑΖ ΤΟΥ ΑΓΩΝΑ

ΕΠΙΣΚΟΠΗ-ΕΡΜΙΟΝΙΔΑ 4-1.......

Την ήττα με 4-1 γνώρισε η Ερμιονίδα στην Κρήτη από την Επισκοπή.

ΕΠΙΣΚΟΠΗ-ΕΡΜΙΟΝΙΔΑ : ΟΙ ΔΗΛΩΣΕΙΣ ΠΡΟΠΟΝΗΤΩΝ ΚΑΙ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΣΤΩΝ

Βέλιτς: «Μεγάλη νίκη επί μιας πολύ καλής ομάδας»
Τους ποδοσφαιριστές της ομάδας μας θέλησε να ευχαριστήσει ο Γιασμίνκο Βέλιτς ο οποίος παράλληλα, εξήγησε και το άγχος που εμφάνισε η ομάδα μας στο β’ ημίχρονο παρ’ ότι προηγούταν με 2-0…
«Σήμερα πήραμε μια μεγάλη

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΝΕΩΝ FOOTBALL LEAGUE : ΕΡΜΙΟΝΙΔΑ-ΖΑΚΥΘΟΣ 4-1 ΤΑ ΓΚΟΛ ΤΟΥ ΑΓΩΝΑ ΣΕ ΒΙΝΤΕΟ

Δείτε σε βίντεο τα πέντε γκολ του αώνα Ερμιονίδα-Ζάκυνθος για το πρωτάθλημα νέων της football league.

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΝΕΩΝ FOOTBALL LEAGUE : ΕΡΜΙΟΝΙΔΑ-ΖΑΚΥΘΟΣ -ΦΩΤΟΡΕΠΟΡΤΑΖ ΤΟΥ ΑΓΩΝΑ

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΝΕΩΝ FOOTBALL LEAGUE : ΕΡΜΙΟΝΙΔΑ-ΖΑΚΥΘΟΣ 4-1 ΜΕ ΧΑΤ ΤΡΙΚ ΤΟΥ ΠΑΛΑΙΟΠΑΝΟΥ

Άνετη επικράτηση της ομάδας νέων της Ερμιονίδας  επί της αντίστοιχης της Ζακύνθου το Σάββατο το απόγευμα

Παρασκευή 20 Φεβρουαρίου 2015

ΚΟΡΩΝΙΔΑ ΚΟΙΛΑΔΑΣ : ΠΡΟΣΚΛΗΣΗ ΣΤΗΝ ΑΠΟΚΡΙΑΤΙΚΗ ΧΟΡΟΕΣΠΕΡΙΔΑ ΣΤΗΝ ¨ΛΕΠΙΤΣΑ"

Στην Λεπίτσα κτυπάει η καρδιά της Κορωνίδας Κοιλάδας το Σάββατο 21 Φεβρουαρίου για τον αποκριάτικο χορό της . Οι υποψήφιοι νταμπλούχοι Αργολίδας καλούν τους φιλάθλους της να ξεφαντώσουν στον πανέμορφο χώρο παρέα με την Μαρία Σκουλά και τον Νίκο Ευβοιώτη σε

Ο.Φ.ΗΛΙΟΚΑΣΤΡΟΥ : ΠΡΟΣΚΛΗΣΗ ΣΤΟΝ ΑΠΟΚΡΙΑΤΙΚΟ ΧΟΡΟ

Τον αποκριάτικο του χορό διοργανώνει το Σάββατο 21 Φεβρουαρίου ο Ο.Φ.Ηλιοκάστρου και σύμφωνα με πρόσκληση  του συλλόγου

Τρίτη 17 Φεβρουαρίου 2015

Δευτέρα 16 Φεβρουαρίου 2015

Α.Ο.ΕΡΜΙΟΝΗΣ-ΤΗΡΩΝΑΣ ΑΓ.ΘΕΟΔΩΡΩΝ 88-72

Εύκολο απόγευμα για την ομάδα της Ερμιόνης αφού κέρδισε την ομάδα του Τήρωνα Αγίων Θεοδώρων με

Α.Ο.ΕΡΜΙΟΝΗΣ-ΤΗΡΩΝΑΣ ΑΓ.ΘΕΟΔΩΡΩΝ : ΒΙΝΤΕΟ ΑΓΩΝΑ ( 17 ΛΕΠΤΩΝ)

Δείτε σε βίντεο φάσεις από το δεύτερο ημίχρονο του αγώνα Α.Ο.Ερμιόνης-Τήρωνας Αγ.Θεοδώρων. ( 17 λεπτά)

Α.Ο.ΕΡΜΙΟΝΗΣ-ΤΗΡΩΝΑΣ ΑΓ.ΘΕΟΔΩΡΩΝ : ΦΩΤΟΡΕΠΟΡΤΑΖ ΤΟΥ ΑΓΩΝΑ

Α1 ΕΣΚΑΚ : ΤΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΚΑΙ Η ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ ΜΕΤΑ ΤΗΝ 17η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

Σταθερά στην πρώτη θέση βρίσκετε ο Α.Ο.Ερμιόνης μετά την νίκη του απέναντι στον Τήρωνα Αγ.Θεοδώρων με 88-72

Τα αποτελέσματα

Α.Ο.ΚΡΑΝΙΔΙΟΥ-ΜΑΝΔΡΑΙΚΟΣ : ΦΩΤΟΡΕΠΟΡΤΑΖ ΤΟΥ ΑΓΩΝΑ

Α.Ο.ΚΡΑΝΙΔΙΟΥ-ΜΑΝΔΡΑΙΚΟΣ 66-82

ΡΕΠΟΡΤΑΖ : ΣΩΤΗΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ

Δεν κατάφερε ο ΑΟ Κρανιδίου να πάρει την 3η φετινή του νίκη στον εντός έδρας αγώνα του με τον Μανδραϊκό.
Η ομάδα της Μάνδρας

Γ ΕΘΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΑΝΔΡΩΝ (1ος ΟΜΙΛΟΣ) ΤΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΚΑΙ Η ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ ΤΗΣ 17ης ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗΣ

Τα αποτελέσματα και η βαθμολογία της 17ης αγωνιστικής στον Νότιο όμιλο της Γ Εθνικής όπου συμμετέχει και η ομάδα του Α.Ο.Κρανιδίου :

Κυριακή 15 Φεβρουαρίου 2015

ΕΡΜΙΟΝΙΔΑ-ΠΑΝΑΧΑΙΚΗ : ΦΩΤΟΡΕΠΟΡΤΑΖ ΑΠΟ ΤΟΥΣ ΠΑΝΗΓΥΡΙΣΜΟΥΣ ΤΩΝ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΩΝ

ΕΡΜΙΟΝΙΔΑ-ΠΑΝΑΧΑΙΚΗ : ΦΩΤΟΡΕΠΟΡΤΑΖ ΜΕ ΤΟΝ ΔΗΜΗΤΡΗ ΣΠΑΝΟ ΚΑΙ ΤΟΝ ΑΛΕΞΗ ΚΟΥΓΙΑ ΜΕΤΑ ΤΟ ΤΕΛΟΣ ΤΟΥ ΑΓΩΝΑ

ΕΡΜΙΟΝΙΔΑ-ΠΑΝΑΧΑΙΚΗ : ΦΩΤΟΡΕΠΟΡΤΑΖ ΠΡΙΝ ΤΟΝ ΑΓΩΝΑ

ΕΡΜΙΟΝΙΔΑ-ΠΑΝΑΧΑΙΚH :ΦΩΤΟΡΕΠΟΡΤΑΖ ΑΠΟ ΤΟ ΔΕΥΤΕΡΟ ΗΜΙΧΡΟΝΟ

ΕΡΜΙΟΝΙΔΑ-ΠΑΝΑΧΑΙΚΗ :ΦΩΤΟΡΕΠΟΡΤΑΖ ΑΠΟ ΤΟ ΠΡΩΤΟ ΗΜΙΧΡΟΝΟ

ΕΡΜΙΟΝΙΔΑ-ΠΑΝΑΧΑΙΚΗ 0-2

Την πρώτη ήττα στο γήπεδό της γνώρισε για την φετινή  περίοδο η Ερμιονίδα από την Παναχαϊκή με 0-2. Οι Αχαιοί έπαιξαν

ΕΝΩΣΗ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ-ΠΑΝΑΧΑΙΚΗ : Η ΣΥΝΕΝΤΕΥΞΗ ΤΥΠΟΥ ( ΒΙΝΤΕΟ)

Δείτε σε βίντεο την συνέντευξη τύπου αμέσως μετά τον αγώνα Ερμιονίδας-Παναχαΐκή. Για την Παναχαική μιλάνε ο

Α1 ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ : ΤΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΤΗΣ 22η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗΣ