Σάββατο 21 Φεβρουαρίου 2015

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΝΕΩΝ FOOTBALL LEAGUE : ΕΡΜΙΟΝΙΔΑ-ΖΑΚΥΘΟΣ 4-1 ΜΕ ΧΑΤ ΤΡΙΚ ΤΟΥ ΠΑΛΑΙΟΠΑΝΟΥ

Άνετη επικράτηση της ομάδας νέων της Ερμιονίδας  επί της αντίστοιχης της Ζακύνθου το Σάββατο το απόγευμα
στην Ερμιόνη με σκορ 4-1. Μεγάλος πρωταγωνιστής για τους γηπεδούχους ο Παλαιοπάνος ό οποίος πέτυχε τρία γκολ.

Το φιλμ

Στο 6΄λεπτό δυνατό σουτ του Κοροντίνη η μπάλα δίπλα από το δεξί δοκάρι του Καραπάνου άουτ.

Στο 14’ λεπτό δυνατό σουτ του Σκεντεράι άουτ.

Στο 17΄λεπτό απευθείας εκτέλεση φάουλ του Χατζησοφρωνίου η μπάλα άουτ.

Στο 24΄λεπτό σουτ του Γκρίντι άουτ.

Στο 26 λεπτό πλασέ του Παναγιώτου μέσα από την περιοχή η μπάλα έφυγε άουτ.

Στο 30΄λεπτό ΓΚΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΛΛΛΛΛΛΛ  ο Νικολάου έβγαλε σέντρα από δεξιά και η μπάλα ύστερα από κόντρα στους αμυντικούς πήρε ύψος  και την πορεία της πετάχτηκε το Κοροντίνης και με κεφαλιά έκανε το 1-0. .

Στο 34΄λεπτό δυνατό του Διαμαντή η μπάλα άουτ.

Στο 40΄λεπτό απευθείας εκτέλεση φάουλ του Τσανατσό γλου.

Στο 41΄λεπτό ΓΚΟΟΟΟΟΟΟΟΟΛΛΛΛΛΛΛΛ όταν ο Μπιμπισίδης με την βοήθεια των αμυντικών βρήκε τον Παλαιοπάνο μέσα στην περιοχή  και ο τελευταίος  με σουτ μέσα από την περιοχή έγινε το 2-0.

Στο 44΄λεπτό  ΓΚΟΟΟΛΛΛΛ για την Ζάκυνθο  με πλασέ του Τσιότρα μέσα από την περιοχή ύστερα από μπαλιά τρύπα του Τσονατζόγλου. 2-1

Στο 48΄λεπτό ΓΚΟΟΟΟΟΟΛΛΛΛΛΛΛΛ για την Ερμιονίδα  με σουτ του Παλαιοπάνου με πλασέ μέσα από την περιοχή ύστερα από μπαλιά του Σκεντεράι. 3-1

Στο 54’ λεπτό δυνατό σουτ του Γκρίντι μέσα από την περιοχή η μπάλα ελάχιστα πάνω από τα δοκάρια του Καραπάνου.

Στο 64΄λεπτό πλασέ του Παραγιουδάκη μέσα από την περιοχή απέκρουσε ο Καραπάνος.

Στο 70΄λεπτό δυνατό σούτ του Σκεντεράι άουτ

Στο 71΄λεπτό  ΓΚΟΟΟΟΟΟΛΛΛΛΛΛΛΛ για την Ερμιονίδα  σέντρα του Νικολάου από δεξιά του Νικολάου  ο Καραπάνος έπιασε αέρα και ο Παλαιοπάνος με σούτ έκανε το 4-1.

Στο 76΄λεπτό σουτ του Τσονατζόγλου η μπάλα άουτ.

Ο διαιτητής της συνάντησης Β. Μανούχος δεν αντιμετώπισε προβλήματα και ήταν άριστος.

ΕΡΜΙΟΝΙΔΑ Κ20 : Μυράτης, Παναγιώτου, Διαμαντής,  ( 59’ Παραγιουδάκης), Μπιμπισίδης, Παρασκευόπουλος,Σκρίντι, ( 75΄Τσούνης), Νικολάου, Παλαιοπάνος, Κοροντίνης, ( 84’ Τσέλλος), Χατζησοφρωνίου.

ΖΑΚΥΝΘΟΣ Κ20 : Καραπάνος, Πουρίκι, Καψάσκης, Μαζρέκο ( 35΄ Τσιότας), Παναγιωτόπουλος, Στεφανίδης, Τόλιας, Νένδος, Τσανατσόγλου,Κουτσούκης, Κουράκης.