Σάββατο 23 Δεκεμβρίου 2023

Α2 ΕΣΚΑΚ.:Τα αποτελέσματα της δέκατης αγωνιστικής

Τα αποτελέσματα της δέκατης αγωνιστικής στην Α2 ΕΣΚΑΚ.

Α1 ΕΣΚΑΚ.:Τα αποτελέσματα της δέκατης και τελευταίας αγωνιστικής

Τα αποτελέσματα της δέκατης και τελευταίας αγωνιστικής για το 2023 στο πρωτάθλημα της

Ευχές από τις εθελόντριες του Ιστορικού Λαογραφικού Κέντρου Κρανιδίου!!

Οι Άγιες μέρες που έρχονται, ευχόμαστε να πλημμυρίσουν την καρδιά σας με φως, αγάπη και

Ευχές από την αντιδήμαρχο τουρισμού Αγγελική Λούμη-Γιαννικοπούλου!

Χριστούγεννα με αγάπη, χαρά και ευημερία!

Οι Ευχές από τους Δρύοπες ΓΑΣΕΡ.

Οι Ευχές από το Γυμνάσιο Κρανιδίου!

Το Φώς της αγάπης των Χριστουγέννων να φωτίζει πάντα τη ζωή μας!

Οι Ευχές από τον Γιάννη Μαργέτα και την Ερμιονίδα-Βήμα στο Αύριο!

Αυτά τα Χριστούγεννα ας φέρουν στις ζωές μας Υγεία, Αγάπη, Ειρήνη, Ενότητα, Ομόνοια,

Οι Ευχές του Ναυταθλητικού Ομίλου Ερμιόνης!

Ο Πρόεδρος και τα μέλη του Δ.Σ. του Ναυταθλητικού Ομίλου Ερμιόνης σας Εύχονται

Οι ευχές από την Ένωση Σωματείων Καλαθοσφαίρισης Αργολίδας Κορινθίας

Το Διοικητικό Συμβούλιο της Ένωσης Σωματείων Καλαθοσφαίρισης Αργολίδας Κορινθίας

Οι Ευχές από τον Δημοτικό Σύμβουλο Αναστάσιο Λάμπρου!

Παναγιώτης Διλμπέρης: «Αυτή η ομάδα έχει μάθει μόνο να μάχεται σε όλα τα επίπεδα» (βίντεο).

«Δεν είναι στη φύση αυτής της ομάδας, με τη στόφα που έχει ως σύλλογος, αλλά και στον δικό μου

Οι Ευχές από τον Α.Ο.Κρανιδίου!

Πέμπτη 21 Δεκεμβρίου 2023

Οι ευχές από τον Δήμο Ερμιονίδας!

Ο Δήμαρχος, η Πρόεδρος του Δημοτικού Συμβουλίου, οι Αντιδήμαρχοι, οι Δημοτικοί

Πυρ και μανία με τη διαιτησία του Καπετάνιου είναι στον Ποσειδώνα Διδύμων .(Βίντεο).

Πυρ και μανία με τον διαιτητή Παναγιώτη Εμ. Καπετάνιο είναι η ομάδα του Ποσειδώνα

Α2 ΕΣΚΑΚ: Το πρόγραμμα της δέκατης αγωνιστικής.

Τελευταία αγωνιστική για το 2023 και στο πρωτάθλημα της Α2 ΕΣΚΑΚ με το πρόγραμμα της

Α1 ΕΣΚΑΚ : Το πρόγραμμα της 10ης αγωνιστικής.

Με το πρόγραμμα της 10ης και τελευταίας αγωνιστικής συνεχίζεται το Σάββατο το απόγευμα (23/12)  πρωτάθλημα στην Α1

Οι Εορταστικές Ευχές από την Ε.Π.Σ.Αργολίδας.

Πρώτη ήττα στα Δίδυμα ο Ποσειδώνας από τον Ερμή Κιβερίου δια...... σφυρίχτρας Καπετάνιου.

Την πρώτη του ήττα στο γήπεδο του για την φετινή αγωνιστική περίοδο γνώρισε η ομάδα του

Παρελθόν από τον πάγκο της Κορωνίς Λυγουριού ο Βαγγέλης Λαλογιάννης

Παρελθόν από τον πάγκο της Κορωνίδας Λυγουριού αποτελεί από το πρωί της Πέμπτης

«Φιλί ζωής» στο 95΄λεπτό ο Τριμπόνιας στην Ερμιονίδα-1-1 μέσα στα Φιλιατρά.

Σε ένα ακόμη παιχνίδι τη φετινή σεζόν η Εράνη μένει με την πίκρα μιας χαμένης ευκαιρίας

Τρίτη 19 Δεκεμβρίου 2023

Α1 Αργολίδας : Το πρόγραμμα της 13ης αγωνιστικής (20/12 15:00).

Με το πρόγραμμα της 13ης και τελευταίας για το 2023 συνεχίζετε την Τετάρτη  (20/12 15¨00)

Α.Ο.Ερμιονίδας : Ευχαριστεί τον ΑΟ.Κορωνίς Λυγουριού για την άψογη φιλοξενία

Ο ΑΟ Ερμιονίδας ευχαριστεί θερμά τη διοίκηση και τους ανθρώπους της Κορωνίδας

Α.Ο.Κρανιδίου: Ηττες για άνδρες και Παίδες-Περίπατο οι παμπαίδες στο Κιάτο.(Βίντεο-Φωτό).

Δύο ήττες και μία νίκη ήταν ο απολογισμός των ομάδων του Α.Ο.Κρανιδίου το

Γ΄Εθνική (3ος Ομιλος) : Το πρόγραμμα της 16ης αγωνιστικής.

Με το πρόγραμμα της 16ης αγωνιστικής (εμβόλιμης) συνεχίζεται το πρωτάθλημα της

Ένα ημίχρονο ήταν αρκετό για την Κορωνίδα Κοιλάδας | 2-0 τον Πανασιναικό.

Ένα ημίχρονο ήταν αρκετό για την Κορωνίδα Κοιλάδας να κερδίσει τον Πανασιναικό στο

Ερμιονίδα-Κόρινθος 0-3 .Φάσεις και γκολ του αγώνα (Βίντεο)

Δείτε σε βίντεο μέσα από την κάμερα του Sport-Ermionida φάσεις και γκολ από τον αγώνα

«Λευκή» ισοπαλία στο Γαλατά για Τροιζηνιακό και Ποσειδώνα Διδύμων.

Ισόπαλος χωρίς τέρματα τελείωσε ο αγώνας του Τροιζηνιακού με τον Ποσειδώνα για την 12η

Μεγάλη επιτυχία το τουρνουα του Α.Ο.Ερμιονίδας και Α.Ο.Κρανιδίου.

Με μεγάλη επιτυχία στέφτηκε το μίνι τουρνουά που συνδιοργανώθηκε από τον Α.Ο.

Δευτέρα 18 Δεκεμβρίου 2023

Στο γήπεδο Κρανιδίου δίπλα στην ομάδα του ο Αλέξης Κούγιας (Φωτό-Βίντεο)

Στο γήπεδο Κρανιδίου μεζί με τους οργανωμένους φιλάθλους της ομάδας του βρέθηκε την

Ενωση Ερμιονίδας : Ηττα με εντός με 3-0 από την πρωτοπόρο Κόρινθο.

Η ΑΕ Ερμιονίδας γνώρισε την ήττα (0-3) στο Δημοτικό γήπεδο Κρανιδίου από τον ΠΑΣ

Τάσος Λάμπρου : "Kαλή δημιουργική και παραγωγική θητεία με αποτελεσματικό και χρήσιμο έργο για την τοπική μας κοινωνία και τους Δημότες μας."

Καλημέρα και καλή εβδομάδα σε όλους τους φίλους μας.

Χθές στην αίθουσα εκδηλώσεων του Λυκείου Κρανιδίου πραγματοποιήθηκε η ορκομωσία του

Ερμιονίδα : Πραγματοποιήθηκε η τελετή ορκωμοσίας της νέας δημοτικής αρχής (Βίντεο + Φωτό)

Μέσα σε πανηγυρικό κλίμα πραγματοποιήθηκε την Κυριακή  17 Δεκεμβρίου η τελετή

Κυριακή 17 Δεκεμβρίου 2023

Ιστορικό διπλό με τρίποντη μαχαιριά Παλλαδινού και χρονιά-ορόσημο το 2023!!

Την πρώτη εκτός έδρας νίκη της στην National League 2 πανηγυρίζει εδώ και λίγη ώρα ο

Α1 Αργολίδας : Τα αποτελέσματα της 12ης αγωνιστικής.

Με τους αγώνες της 12ης αγωνιστικής ολοκληρώθηκε το αγωνιστικό πρόγραμμα της Α1

Γ΄Εθνική (3ος Ομιλος): Τα αποτελέσματα της 15ης αγωνιστικής

Τα αποτελέσματα της 15ης αγωνιστικής στον τρίτο όμιλο της Γ΄Εθνικής

Ομάδα από ατσάλι ο Α.Ο.Ερμιονίδας κέρδισε στην παράταση εκτόςτην Κορωνίδα Λυγουριού

Ο ΑΟ Ερμιονίδας κατέκτησε το ροζ φύλλο αγώνα και στο κλειστό γυμναστήριο του Λυγουριού,