Σάββατο 12 Ιουνίου 2021

Με πολλές απουσίες στους Μολάους η Κορωνίδα Κοιλάδας.

Για μία καλή εμφάνιση και φυσικά να κατακτήση την δεύτερη νίκη της στο πρωτάθλημα της

Ετοιμη η Ερμιονίδα για τον τελευταίο αγώνα με τον Παναρκαδικό- Ευχάριστες εκπλήξεις θα έχει στην αρχική ενδεκάδα.

Την τελευταία της προπόνηση έκανε το Σάββατο (12/06  17:00) το πρωί στο γήπεδο Κρανιδίου για τον

Φείδων Αργους : Ευχαριστεί όσους βοήθησαν την ομάδα στην Α΄Εθνική.

Το Διοικητικό Συμβούλιο του Φείδωνα Άργους αισθάνεται την υποχρέωση να ευχαριστήσει

Γιάννης Γεωργόπουλος: «Αντώνης Τρίτσης» – Η ολοκλήρωση του προγράμματος “πρόκληση” για το Δήμο μας !

Για το Δήμο μας το πρόγραμμα «Αντώνης Τρίτσης» είναι μια τολμηρή πρόκληση στην οποία

Παρασκευή 11 Ιουνίου 2021

Τετάρτη 9 Ιουνίου 2021

Εχασε 3-0 στην Μελιγού , αλλά ακόμα ελπίζει ο Φοίνικας Νέας Επιδαύρου. (Βίντεο).

Την ήττα με 3-0 γνώρισε ο Φοίνικας Νέας Επιδαύρου στο Αστρος από τον Ερμή Μελιγού . Οι

Επιστροφή Αντωνακόπουλου της Ερμιονίδας στην κορυφή των σκόρερ του εβδόμου ομίλου της Γ΄Εθνικής

Στην πρώτη θέση των σκόρερ του έβδομου ομίλου της Γ΄Εθνικής επέστρεψε ο Ανδρέας

Πάρτι με τους "μικρούς" της έκανε η Ερμιονίδα στο Χιλιομόδι. Ισοπέδωσε τον Ατρόμητο με 3-1 .

Με τον Λαλούση , τον Λαπούση , τον Ιβάνοφ , τον Δεστέ και τα άλλα παιδιά η Ερμιονίδα

Α΄Εθνική Γυναικών : Τα αποτελέσματα της τελευταίας αγωνιστικής στον δεύτερο όμιλο.

Τα αποτελέσματα της ενδέκατης και τελευταίας αγωνιστικής στον δεύτερο όμιλο της πρώτης

Γ΄Εθνική : Τα αποτελέσματα της δωδέκατης αγωνιστικής στον έβδομο όμιλο.

Τα αποτελέσματα της δωδέκατης αγωνιστικής στον έβδομο όμιλο.

Οι δηλώσεις του Τότσικα (Φείδων Άργους)- Αγώνας με Ατρόμητο

Σε ένα παιχνίδι – γιορτή του ποδοσφαίρου, ο Φειδων επικράτησε έναντι του

Για το "διπλό" στο Αστρος ταξιδεύει σήμερα ο Φοίνικας Νέας Επιδαύρου.

Με στόχο την νίκη που θα τον κρατήσει στην Γ΄ Εθνική ταξιδεύει σήμερα για το Αστρος η

Δευτέρα 7 Ιουνίου 2021

Ερμιονίδα-Αγιος Ιερόθεος : Το πέναλτι των φιλοξενούμενων (βίντεο).

Στο 22΄λεπτό του αγώνα Ερμιονίδα-Αγ.Ιερόθεος οι φιλοξενούμενοι κέρδισαν πέναλτι με τον

Γ΄Εθνική : Οι ορισμοί των διαιτητων της προτελευταίας αγωνιστικής στον έβδομο όμιλο.

Ανακοινώθηκαν το απόγευμα της Δευτέρας οι διαιτητές που θα "σφυρίξουν" τους αγώνες της

Γ΄Εθνική : Οι σκόρερ στον έβδομο όμιλο.

Δύο αγωνιστικές πριν το φινάλε του πρωταθλήματος της Γ΄Εθνικής στον έβδομο όμιλο στην

Ανακοίνωσε γενική συνέλευση ο Ατρόμητος Χιλιομοδίου

Ο Α.Σ. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΙΛΙΟΜΟΔΙΟΥ καλεί τα μέλη του την Κυριακή 20/6/2021 και ώρα 19.00

Μακροχρόνια Euro. Γκολ, πόντοι, ένα ειδικό και ένα… black jack!

Ώρες μετράμε πλέον για την ετεροχρονισμένη έναρξη του Euro 2020. Με επιφύλαξη

Κυριακή 6 Ιουνίου 2021

Ερμιονίδα-Αγιος Ιερόθεος 2-2. Στιγμιότυπα του αγώνα (Βίντεο).

Δείτε σε βίντεο φάσεις και γκολ από τον ισόπαλο αγώνα της Ερμιονίδας με τον Αγιο Ιερόθεο

Ερμιονίδα-Αγιος Ιερόθεος 2-2 .

Σε ένα αγώνα για γερά νεύρα Ερμιονίδα και Αγ.Ιερόθεος αναδείχτηκαν ισόπαλοι με 2-2 και

Σούπερ η Κορωνίδα Κοιλάδας κέρδισε μέσα στο Ναύπλιο τον Παναυπλιακό με το ευρύ 4-0.

Την πρώτη νίκη πέτυχε στο πρωτάθλημα της Γ΄ Εθνικής η Κορωνίδα Κοιλάδας κερδίζοντας

Α΄Εθνική Γυναικών : Τα αποτελέσματα της πρότελευταίας αγωνιστικής στον δεύτερο όμιλο.

Τα αποτελέσματα της πρότελευταίας αγωνιστικής .

Γ΄Εθνική (7ος Ομιλος) : Τα αποτελέσματα της ενδέκατης αγωνιστικής

Ολοκληρώθηκε πριν από λίγο η ενδέκατη αγωνιστική με τα αποτελέσματα :

1821 – 2021 Μνήμες Ελευθερίας Τρέξε... Περπάτησε... Ποδηλάτησε...Κολύμπησε... για την ιστορία του τόπου σου!!!

Ο αγώνας τελεί υπό την αιγίδα της επιτροπής “200 Χρόνια μετά την Επανάσταση”. Τα

Ε.Π.Σ.Αργολίδας : Οι περίοδοι εγγραφών-μετεγραφών για την αγωνιστικοί περίοδο 2021-2022

Με ανακοίνωση της η ΕΠΣ.Αργολίδας γνωστοποίησε τις περιόδους των εγγραφών-

Κομπλέ η Ερμιονίδα με Αγ.Ιερόθεο.-Μόνο νίκη σήμερα .

Ολοκληρώθηκε το πρωί του Σαββάτου (05/06)  η προετοιμασία της Ένωσης Ερμιονίδας  για

Νίκη και μόνο νίκη θέλει ο Φοίνικας απέναντι στον Παναρκαδικό .

Με την ψυχολογία στα ύψη μετά την μεγάλη εκτός έδρας νίκη στο Χιλιομόδι η ομάδα του