Τετάρτη 9 Ιουνίου 2021

Εχασε 3-0 στην Μελιγού , αλλά ακόμα ελπίζει ο Φοίνικας Νέας Επιδαύρου. (Βίντεο).

Την ήττα με 3-0 γνώρισε ο Φοίνικας Νέας Επιδαύρου στο Αστρος από τον Ερμή Μελιγού . Οι γηπεδούχοι προηγήθηκαν με 2-0 μόλις στα πρώτα δέκα λεπτά του αγώνα με δύο τέρματα του Κολιόπουλου .Στο 7΄λεπτό με σουτ και στο 9΄λεπτό με κεφαλιά .Οι γηπεδούχοι στο 20΄λεπτό είδαν τον Ανδριανό να αποβάλεται με δύο κίτρινες κάρτες. Το τελικό σκορ έγραψε ο Κατσίρης με κοντινή προβολή στο 49΄λεπτό.

ΕΡΜΗΣ ΜΕΛΙΓΟΥΣ (Κώστας Καλογιαννίδης): Κ. Γιαννούσης, Τσιώρος, Πολυμενάκος, Γ. Ράλλιος, Μπίσιας, Σταθουλόπουλος (84' Σ. Γιαννούσης), Κατσίρης (70' Βέργος), Καδάς, Σπ. Ράλλιος (89' Β. Κολοστούμπης), Κολιόπουλος, Ανδριανός

ΦΟΝΙΚΑΣ Ν. ΕΠΙΔΑΥΡΟΥ (Δημήτρης Κρεμμύδας): Χατζηφόρος, Καλτσάς, Σερμάγιας, Μπούκουρης (46' Κιρτζιαλίδης), Χ. Κάπλατζης, Τριμπόνιας, Τσουκαλάς (46' Διαμαντής), Πούτσι, Τριανταφύλλου (70' Μακροστέργιος), Μάρκου (80' Θωμάς), Π. Κάπλατζης (70' Χατζόπουλος).

Φωτό : Βασίλης Παπαδόπουλος