Δευτέρα 21 Φεβρουαρίου 2022

Γκολ και θέαμα πρόσφεραν η Μπουμπουλίνα και ο Ποσειδώνας Διδύμων .

Πρόσφεραν γκολ και θέαμα στον τελευταίο αγώνα της κανονικής περιόδου η Μπουμπουλίνα Σπετσών και ο Ποσειδώνας Διδύμων αφού αναδείχτηκαν ισόπαλοι με σκορ 2-2 .

Και τα τέσσερα τέρματα μπήκαν στο τελευταίο μισάωρο του αγώνα .

Συγκεκριμένα στο 65΄λεπτό ο Κομπόγιωργας με διπλή προσπάθεια  άνοιξε το σκορ για τους γηπεδούχους και δύο λεπτά αργότερα ο Μπροδήμας με σουτ έξω από την περιοχή ισοφάρισε . Στο 75΄λεπτό ο Παππάς με ωραίο σουτ  έδωσε και πάλι  το προβάδισμα για τους γηπεδούχους για να ισοφαρίσει για τον Ποσειδώνα ο Κέλλης με σουτ και αφού πρώτα η μπάλα βρήκε την ρίζα του αριστερού δοκαριού .

Σπέτσες : Κυρίτσης, Τροξι, (46' Λουμης Ο.),Μπιτρη, Μπινιάρης, Βιγκλιάρης, Μέξης, Κομπόγιωργας, Ούκα (71' Τσαμαρδινός), Τσάνας (62' Στάφα), Ζαραφωνίτης (71' Μαυρογιάννης) Παππάς.

Ποσειδώνας Διδ.: Κάλα, Μπροδήμας, Μπάρδης (65΄Τσούλι), Ε.Προσίλης, Αράπι, (60΄Σεριανάι), Οικονομόπουλος,(65΄Ταραγκίνης),  Τρέσα, (60΄Χρ.Προσίλης), Λαζάρου, Καράι, Κέλλης, Κλ.Κάλα.