Σάββατο 26 Φεβρουαρίου 2022

Α1 Αργολίδας : Τα αποτελέσματα των αγώνων κατάταξης από 1-6.

Με νίκες των γηπεδούχων ξεκίνησαν οι αγώνες κατάταξης για τις θέσεις από 1 έως έξι  . Στο

Αργος ο Παναργειακός χάρη σε ένα γκολ του Μπλάτσου (φωτο) στο 75΄λεπτό κέρδισε την ομάδα του Πανασιναικού με σκορ 1-0. Στο Κιβέρι ο Βαρβουλέτος είχε κέφια και με δύο δικά του τέρματα στα πρώτα έξι λεπτά του αγώνα έδωσε την πρωτοπορία στο σκορ με 2-0 . Το σκορ έκλεισε για τον Αργοναύτη στο 72΄λεπτό ο Ταραντίλης .

Τέλος στο σκορ της ημέρας στο Γαλατά ο Τροιζηνιακός κέρδισε την Κορωνίδα Κοιλάδας με 4-1.Το σκορ άνοιξε μόλις στο 3΄λεπ΄το ο Βασιλέρης και στο 16΄και στο 23΄λεπτο ο Χατζόπουλος έκανε το 3-0. Με την λήξη του ημιχρόνου ο Παπασταύρου μείωσε για την Κορωνίδα σε 3-1. Το τελικό 4-1 έκανε ο πρώτος σκόρερ της κατηγορίας ο Σούχλας στο 49΄λεπτό.