Κυριακή 17 Οκτωβρίου 2021

Διεκόπη ο αγώνας Ατρόμητος Παναριτίου-Ποσειδώνας Διδ.λόγω καταρακτώδους βροχής

Δυστυχώς μόνο 35 λεπτά ποδόσφαιρο παίχτηκε στο Παναρίτι μεταξύ του τοπικού Ατρόμητου και του Ποσειδώνα Διδύμων . Στο συγκεκριμένο λεπτό ο αγώνας διεκόπη από τον διαιτητή Ζώη λόγω της καταρακτώδης βροχής που ξέσπασε.

Μέχρι αυτό το λεπτό ο Ποσειδώνας προητείτο με σκορ 1-0 χάρη σε ένα γκολ που πέτυχε ο αρχηγός της ομάδας Βαγγελης Μπροδήμας με απευθείας εκτέλεση φάουλ .

Ο Ποσειδώνας είχε χάσει άλλες τρείς κλασικές ευκαιρίες να σκοράρει όταν ο Κέλλης δύο φορές και μία ο Μπροδήμας είχαν βγεί τετ α τετ με τον Λάσκαρη και δεν μπόρεσαν να σκοράρουν .

Ο Ποσειδώνας στο Παναρίτι παρατάχτηκε με δύο σημαντικές απουσίες αφού την τελευταία στιγμή δεν ακολούθησαν ο Τρέσα λόγω επαγγελματικών υποχρεώσεων και ο Daniel λόγω ασθένειας .

Ο Δημήτρης Κούσης παρέταξε στο γήπεδο τους : Aποστόλου , Μπροδήμα, Μέλση, Αράπι, Μπάρδη, Οικονομόπουλο, Κλ.Κάλα, Β.Προσίλη, Καράι, Κέλλης και Αγ.Κάλα.