Τρίτη 25 Οκτωβρίου 2022

Κεραυνός Ιρίων-Παναυπλιακός 0-3.

Με το δεξί μπήκε στο νέο πρωτάθλημα η ομάδα του Παναυπλιακού, Η ομάδα του Χάρη Σταυρόπουλου πάιζοντας ωραίο ποδόσφαιρο επιβλήθηκε στο γήπεδο του Δρεπάνου του Κεραυνού Ιρίων με σκορ 3-0 .

Ο Πανναυπλιακός άνοιξε το σκορ στο 32΄λεπτό με δυνατό σουτ του Ζίου έξω από την περιοχή .Στο 72΄λεπτό ο Μπλάτσος από τηνάσπρη βούλα ανέβασε το δείκτη του σκορ στο 2-0 και δέκα λεπτά αργότερα (83΄) ο Κομνηνός με πλασέ μέσα από την περιοχή έκανε το τελικό 3-0.

Κεραυνός Ιρίων : Μαυρόγιαννης, Θανόπουλος, Παπαθανασίου, Σοσιασβίλι, Δ.Γαλάνης, Αναγνωστόπουλος(59΄Γύφτος ), Κράλεβ (86΄Νίτης),Ρεβίθης (80΄Δρούζας), , Μ.Γαλάνης, Bajer, Ρεβύθης.

Πανναυπλιακός : Πνευματικός, Μακαρατζής (62΄Σ.Γκολέμης,), Κομνηνός, Μήτσουλας, (62΄Νικολάου, 86΄Παπαμάρκου), Ζίου, Ε. Φλεβάρης , (82΄Πιτσιγαυδάκης), Τοπάλλι, Χ.Φλεβάρης, Μπλάτσος (82΄Μπεντούλης ),Κρεμύδας, Γατσάκος.