Κυριακή 30 Ιανουαρίου 2022

Παναργειακός-Ποσειδώνας Διδύμων 7-0.

Από τον αγώνα του πρώτου γύρου στα Δίδυμα

Την ήττα με 7-0 γνώρισε την Κυριακή το απόγευμα στο γήπεδο της Λυρκείας από τον Παναργειακό ο Ποσειδώνας Διδύμων στα πλαίσια της 15ης αγωνιστικής .

Οι γηπεδούχοι ήταν καταιγιστικοί σε όλη την διάρκεια του αγώνα ευτύχησαν να προηγηθούν στο ημίχρονο με 3-0 χάρη σε τρία τέρματα στο  6΄λεπτό από τον Αιβαλιώτη στο 11 και 38 λεπτό από τον Νίκο Τσίρο.

Στο δεύερο ημίχρονο με δύο γκολ του Μαρίνη μέσα δύο λεπτά (51-53) ένα του Τσίρου ο οποίος έκανε χατ τρικ και ένα του Θεοδοσιάδη έγινε το τελικό 7-0.

Παναργειακός : Κομπόσης, Διαμαντής , Καραμάνος, Χρ.Φλεβάρης (68΄Μπιτίνης), Φλώρος (76΄Τζάζ), Ζίου, Παπασπύρος, Μαρίνης, Αιβαλιώτης, (60΄Παιδάκης), Καμπιώτης,(76΄Καλογερόπουλος),  Τσίρος (60 ΄Θεοδοσιάδης),

Ποσειδώνας Διδύμων : Αρ.Κάλα, Μπροδήμας,(80΄Α.Κονδύλης),  Μπάρδης, (46΄Ταραγκίνης), Μέλσι, Αράπι,(75΄Σεριανάι),  Ε.Προσίλης,(66΄Χ΄Προσίλης),  Τρέσα, Λαζάρου, Καράι, (80΄Τσούλι), Κέλλης, Κλ.Κάλα.