Δευτέρα 27 Σεπτεμβρίου 2021

Ευρεία νίκη με 7-0 για τον Τροιζηνιακό απέναντι στον Ποσειδώνα Πόρου.

Άνετη νίκη για τον Τροιζηνιακό αφού κέρδισε στο γήπεδο του Γαλατά τον Ποσειδώνα Πόρου με σκορ 7-0. Το σκορ άνοιξε στο 18΄λεπτό με αυτογκόλ του Ράντη. Δύο λεπτά αργότερα ο Σαλταπίδας διπλασίασε τα τέρματα της ομάδας του . Στο 24΄και 25΄λεπτό ο Σούχλας και ο Χατζόπουλος έκαναν το 4-0.

Με την έναρξη του δευτέρου ημιχρόνου ο Σούχλας ανέβασε τον δείκτη του σκορ στο 5-0 . Στο 58΄λεπτό ο 26χρονος επιθετικός του Τροιζηνιακού πέτυχε το τρίτο προσωπικό του τέρμα κάνοντας το 6-0. Το τελικό σκορ διαμόρφωσε ο Ανδρέου στο 70΄λεπτό.

Η συνθέσεις των ομάδων :

Ποσειδώνας Πόρου : Εκκιζόγλου,Γκιών,( 31΄Στρατηγός),  Μίνο ,Σακελλαράκης, Ζώρας,( 61΄Τσατσαρός),  Ρούσσος, Καρακίτσιος, Κουβάτσος, ( 61΄Χίος), Στάικος, Ράντης ,( 71΄Ράντος),  Deliu

Τροιζηνιακός : Τσιλιβής, Μπατζάβαλης (55 Λόλας), Βασιλέρης (55 ΄ Σαμπάνης Δ.), Σαμπάνης Δ. (46΄ Βλάχος Αθαν.) Καλύβας, Μικρός (62΄ Ανδρέου), Σούχλας, Σταματέλος, Χατζόπουλος, Κατσέλη, Σαλταπίδας.

Από την σελίδα του Τροιζηνιακού στo facebook.