Τρίτη 13 Σεπτεμβρίου 2022

Ποσειδώνας Διδύμων-Μέθανα 2-0 .

Με το δεξί ξεκίνησε τις αγωνιστικές υποχρεώσεις για την νέα ποδοσφαιρική χρονιά ο Ποσειδώνας Διδύμων αφού επιβλήθηκε στο γήπεδό του με 2-0 επί της ομάδας των Μεθάνων με σκορ 2-0.

Τα δύο τέρματα των γηπεδούχων μπήκαν στο δεύτερο ημίχρονο. Συγκεκριμένα στο 47΄λεπτό ο Κέλλης με ωραία προσπάθεια άνοιξε το σκορ και στο 74΄λεπτό ο Μπροδήμας έκανε το τελικό 2-0.

Ποσειδώνας Διδύμων (Δ.Κούσης) : Αποστόλου, Μπροδήμας, (86΄Τσούλι), Μπάρδης,(76΄Μπινιάρης),  Daniel, Σκαλτσάς. (87΄Αντωνόπουλος), Οικονομόπουλος, Τρέσα, Λαζάρου, Στίβι Κάλα, (86΄Σεριανάι), Κέλλης, Κλάιντι Κάλα (87΄Σκαρπινάκης).

Μέθανα : Καραγιάννης, Λάμπρου, Κοντογιάννης, Ναλμπαντίδης, Δ.Παντελής, Νίνος, Παυλής, (76΄Μερζέκου), Κ.Βλάχος, Π.Βλάχος, Λυσσαίος, Σ.Παντελής.