Κυριακή 21 Αυγούστου 2022

Φιλική νίκη για την Κορωνίδα Κοιλάδας, 1-3 μέσα στο Γαλατά τον Τροιζηνιακό.

Παίζοντας εκπληκτικό ποδόσφαιρο η Κορωνίδα Κοιλάδας κέρδισε στον Γαλατά τον Τροιζηνιακό με σκορ 3-1 . Στο 17΄λεπτό ο Αλευράς άνοιξε το σκορ από την άσπρη βούλα ύστερα από πέναλτι που κέρδισε ο Παπασταύρου . Στο 35΄λεπτό ο Α. Οψιμούλης ύστερα από ωραίο συνδυασμό Παπασταύρου και Αλεξανδρή , με σουτ ανέβασε τον δείκτη του σκορ στο 2-0. Με την συμπλήρωση μίας ώρας αγώνας οι γηπεδούχοι βρήκαν δίχτυα με τον Κατσέλη . Το τελικό 1-3 έκανε ο Αλεξανδρής στο 75΄λεπτό.

Τροιζηνιακός : Αντωνόπουλος Κ., Μπατζάβαλης Μ., Καρνέζης Γ., Μπουρίκας Π., Ζώρας Α., Κορδαλής Κ., Σταματέλος Ι., Μικρός Ν., Σούχλας Α., Κατσέλη Α., Βελτσάνης Α.