Δευτέρα 13 Δεκεμβρίου 2021

Με Δ.Μπασιμακόπουλο η Κορωνίδα Κοιλάδας απέδρασε από το Παναρίτι με 1-0.

Άνετη νίκη για την Κορωνίδα Κοιλάδας μέσα στο Παναρίτι επί του Ατρόμητου με σκορ 1-0 . Οι φιλοξενούμενοι είχαν τον έλεγχο του αγώνα από την αρχή και έχασαν πολλές ευκαιρίες , όλες με τον Juvi να ανοίξουν το σκορ.

Πρώτα στο 29 λεπτό σε τετ α τετ έδιωξε ο τερματοφύλακας , στο 31΄λεπτό κεφαλιά έφυγε άουτ και στο 37΄λεπτό έκανε σουτ  που έφυγε άουτ.

Στο δεύτερο ημίχρονο πάλι είχε ευκαιρία στο 65΄λεπτό η κεφαλιά που έκανε έφυγε άουτ και δέκα λεπτά αργότερα με προβολή έστειλε την μπάλα άουτ.

Η λύτρωση για την Κορωνίδα ήρθε στο 82΄λεπτό  με προβολή του Μπασιμακόπουλου (φωτό) ύστερα από σέντρα του Σχοινά από δεξιά .

Άριστη η διαιτησία του Ν.Μαυροκορδόπουλου.

Ατρόμητος Παν.: Χριστόπουλος, Δ.Μιχαλόπουλος, Θ.Γκολέμης,Ε.Μιχαλόπουλος, Παπαμιχαλόπουλος,(65΄Καζάς),  Σαρακινιώτης, Καλύβας, Πάνος, Κ.Γκολέμης,(70΄Η.Γκολέμης),  Χρονόπουλος, Αργυρόπουλος,

Κορωνίδα Κοιλάδας : Αλευράς, Ελένης, Σχοινάς, Ζέρια, Μπασιμακόπουλος, Μέγας, Γιαννακόπουλος, Κουτσοποδιώτης, (79΄Κοντοβράκης), Juvi, Αν.Αλεξανδρής, Κυριακόπουλος (60΄Μπέτα).