Την ήττα με 1-0 γνώρισε το απόγευμα του Σαββάτου ο Ποσειδώνας Διδύμων στο
γήπεδό του από την ομάδα των Σπετσών.

Η αναμέτρηση έγινε κάτω από πολύ χαμηλή θερμοκρασία , ο δυνατός αέρας  και το συνεχές χιονόνερο δυσκολεύαν τις  προσπάθειες και των 22 ποδοσφαιριστών.
Στο 13΄λεπτο δυνατό σουτ του Ereqi μπλόκαρε ο Mamutai.
Στο 39΄λεπτό ο Ereqi εκτέλεσε κόρνερ από δεξιά , η μπάλα έφτασε στην περιοχή και εκεί ο Ζώης με γυριστό σουτ από το σημείο του πέναλτι έστειλε την μπάλα στην δεξιά γωνία του Mamutaj για να γίνει το 0-1.
Στο 40΄λεπτο δυνατό σουτ του Ζώη η μπάλα πάνω από τα δοκάρια άουτ.
Στο 46΄λεπτό σουτ του Α. Κονδύλη έξω από την περιοχή έδιωξε δύσκολα ο Κορωνάκης.
Στο 53΄λεπτό ο Δ.Προσύλης μετά από κάθετη μπαλιά του Μπροδήμα βγήκε απέναντι από τον Κορωνάκη όμως ο υψηλόσωμος τερματοφύλακας των φιλοξενούμενων πρόλαβε και έδιωξε.
Στο 54΄λεπτό διαγώνια σέντρα σουτ του Tresa από δεξιά έδιωξε δύσκολα ο Κορωνάκης.
Στο 60΄λεπτό σέντρα σουτ του Κέλλη από αριστερά , η μπάλα πήγαινε στο αριστερό «γάμα» της εστίας του Κορωνάκη  οποίος απογειώθηκε και έδιωξε την μπάλα σε κόρνερ.
Στο 64΄λεπτό δυνατό σουτ του Κέλλη η μπάλα πάνω από τα δοκάρια άουτ.
Στο 67΄λεπτό ο Mamutaj πρόλαβε και απέκρουσε κάθετη μπαλιά του Ereqi στον Πετκόφ.
Στο 69΄λεπτό σέντρα του Τσάνα από δεξιά ο Mamutaj πρόλαβε και μπλόκαρε την μπάλα μπροστά στα πόδια του Πετκώφ.
Στο 70΄λεπτό σουτ του Ereqi μέσα από την περιοχή έδιωξε δύσκολα ο Mamutaj.
Στο 78΄λεπτό σουτ του Κέλλη μέσα από την περιοχή μπλόκαρε ο Κορωνάκης.
Στο 79΄λεπτό ο Δ.Προσύλης πλάσαρε μέσα από την περιοχή όμως ο Κορωνάκης απέκρουσε στην αριστερή του γωνία.

Ποσειδώνας Διδύμων ( Β.Οψιμούλης) : Mamutaj, Μπροδήμας, ( 66΄Δήμιζας), Α.Κονδύλης,( 55΄Αντωνόπουλος),  Απ.Οικονομόπουλος, Μούγιος, Sallaku, Κέλλης, Προσύλης, Ν.Αποστόλου, ( 87΄ Απ.Οικονομόπουλος). Σ.Κονδύλης, Tresa .

Σπέτσες : Κορωνάκης, Troksi, Σκαβάτσος, Παπαδέας, Βιγκλιάρης, Σούλιας, Πετρώφ, ( 89΄Καρασούπης), Σίδερης (92΄Μπαλτάς), Ζώης ( 62΄Τσάνας), Ereqi ( 90΄Παπανδρέου), Κουμπέγια.