Κυριακή 23 Νοεμβρίου 2014

ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΔΙΔΥΜΩΝ-ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΝΕΑΣ ΚΙΟΥ 1-4

Το γκολ του Biro δεν ήταν αρκετό να δώσει την νίκη στον Ποσειδώνα.

Το γκολ του Biro στο πρώτο ημίχρονο δεν ήταν αρκετό να δώσει το τρίποντο στην ομάδα του Ποσειδώνα αφού στο δεύτερο ημίχρονο  η ομάδα του Αργοναύτη έκανε περίπατο και κέρδισε
τελικά άνετα με 4-1.
Το φιλμ
Στο 6’ λεπτό δυνατό σουτ του Κουγιά η μπάλα πάνω από τα δοκάρια του Αποστόλου.
Στο 33’ λεπτό ΓΚΟΟΟΟΟΟΛΛΛΛ  ο Biro ύστερα από σέντρα του Μπροδήμα από δεξιά με πλασέ άνοιξε το σκορ.
Στο 48’ λεπτό ΓΚΟΟΟΟΟΟΛΛΛΛ ο Μπογάς με σουτ μέσα από την περιοχή έστειλε τη μπάλα στα δίχτυα του Αποστόλου κάνοντας το 1-1.
Στο 50’ λεπτό δυνατό σουτ του Βασιλειάδη η μπάλα έφυγε ελάχιστα δίπλα από την συμβολή των δοκαριών του Αποστόλου.
Στο 52’ λεπτό δυνατό σουτ του Πηλιαφά η μπάλα πέρασε ελάχιστα έξω από τα δοκάρια του Αποστόλου.
Στο 55’ λεπτό ΓΚΟΟΟΟΟΟΛΛΛΛ  με δυνατό σουτ του Μανέτα μέσα από τη περιοχή και η μπάλα στα δίχτυα του Αποστόλου.
Στο 80’ λεπτό  ο Μπροδήμας ύστερα από σέντρα του Γιαννακόπουλου σούταρε άουτ.
Στο 83’ λεπτό  ΓΚΟΟΟΟΟΟΛΛΛΛ  ο Σύτι ύστερα από μπαλιά του Παρασκευόπουλου με πλασέ μέσα από την περιοχή έκανε το 1-3.
 Στο 85’ λεπτό ΓΚΟΟΟΟΟΟΛΛΛΛ  ο Μανέτας με σουτ μέσα από την περιοχή..

Ποσειδώνας Διδύμων : Αποστόλου, Μπροδήμας, Tressa , Μπάρδης, Μούγιος (57’ Στεργίου), Μέλση- Αντωνόπουλος, Biro, Οικονομόπουλος (59’ Γιαννακόπουλος  79’ λ. τρ. Παρδάλης), , Αποστόλου Α. Κονδύλης,Σωτ.
Αργοναύτης Νέας Κίου : Κλεισιάρης, Πηλιαφάς, Ευσταθίου, Λιαγκρής, Γατσάκος, Παρασκευόπουλος, Βασιλειάδης, Βερβενιώτης (75’ Σύτι)., Κουγιάς (65’ Κουριώτης), Μπογάς (62’ Σιγάλας), Μανέτας,