Σάββατο 12 Ιανουαρίου 2013

ΠΕΡΙΠΑΤΟ Ο ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΔΙΔΥΜΩΝ ΣΤΟ ΛΥΓΟΥΡΙΟ. ΚΕΡΔΙΣΕ ΤΟΝ ΑΡΙΣΤΕΙΩΝΑ ΑΝΕΤΑ ΜΕ 4-0

Ο σκόρερ του πρώτου γκολ του Ποσειδώνα Γ.Γιαννακόπουλος

Περίπατο έκανε στο Λυγουριό ο Ποσειδώνας Διδύμων αφού ισοπέδωσε κυριολεκτικά την ομάδα του Αριστείωνα κερδίζοντάς την με το ευρύ
4-0 και έμεινε σε απόσταση αναπνοής από τον πρωτοπόρο Τροιζινιακό πού απέσπασε χρυσή ισοπαλία στην έδρα του Κιβερίου..

Το σκορ άνοιξε τέσσερα λεπτά πρίν το φινάλε του πρώτου ημιχρόνου ο Γιαννακόπουλος για να διπλασιάσει τα τέρματα της ομάδας του ο Κονδύλης με την έναρξη του δευτέρου ημιχρόνου (49). Το 0-3 έκανε στο 71 ο Προσύλης και δύο λεπτά πριν την λήξη του αγώνα ο Παρδάλης πού είχε μπει αλλαγή στο 75 λεπτό διαμόρφωσε το τελικό 0-4.

ΑΡΙΣΤΕΙΩΝΑΣ : Χρήστου, Γαλάνης, Μπέκας Γ, Τζούλιας,Οψιμούλης Α, Οψιμούλης Ι , ( 65 Μπέκας Κ) Τσιάμης , Κόλλιας, Χριστόπουλος, Μάντζιαρης , Ρούμπος  ( 46 Κωστόπουλος)

ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΔΙΔΥΜΩΝ : Κοτσοβός, Μπροδήμας,( 78 Φασιλής)  Κιρτάκης, Κωνσταντινίδης, Μητρόπουλος, Στεργίου, Tresa, Προσύλης , Γιαννακόπουλος, Κονδύλης , (65 Τασσιόπουλος), Δημαράκης., (75 Παρδάλης).