Δευτέρα 4 Δεκεμβρίου 2017

Με χατ-τρικ του Γιάννη Χαλούβα ο Ατρόμητος Κρανιδίου κερδισε στα Μέθανα την Δρυόπη 7-2.

Σαρωτικός ο Ατρόμητος Κρανιδίου κέρδισε το απόγευμα της Κυριακής
στο γήπεδο του Γαλατά την Δρυόπη με 7-2. Η ομάδα του Κρανιδίου στο πρώτο ημίχρονο ήταν ισοπεδωτικοί και προηγήθηκε με 5-0 με τον 15χρονο Γιάννη Χαλούβα (Φωτό)  να πετυχαίνει τρία τέρματα σε διάστημα 45 λεπτών ( 8΄13΄45΄) όπου και αντικαταστάθηκε.

Τα υπόλοιπα τέρματα του Ατρομήτου πέτυχαν δύο ο Μπίμπας ( 30΄89΄) ένα ο Σαράντος στο 40΄ και ένα ο Μπούζι στο 55΄λεπτό. Για τους φιλοξενούμενους τα γκολ τα πέτυχε ο Μπόγρης στο 65΄και 77΄λεπτό.

Να ενημερώσουμε ότι κοντά στην ομάδα του Κρανιδίου βρέθηκαν και 30 περίπου φίλαθλοι-γονείς των ποδοσφαιριστών.

Δρυόπη : Κανέλλος, Ααγγελόπουλος, Στάνης, Ηρειώτης, Καράμπαμπας,( 21΄Στάσης), Μπόγρης, Κυριάκος,( 62΄Κωστελένος),  Αναγνωστόπουλος,( 55΄Τζαμίδης),  Κωνσταντόπουλος, Ξυνιδάκης, Αλεξίου.

Ατρόμητος Κρανιδίου : Στάπας, Σαράντος, ( 46΄Γιαννακόπουλος), Παπασταύρου ,Ελένης,( 46΄Καράι),  Σκαλτσάς, Τσούλπι,( 46΄Μπούζι),  Μολάι, Kala, Χαλούβας,( 46΄Βλαχόπουλος),  Μπάζος, Μπίμπας.