Ποσειδώνας Διδύμων-Κορωνίδα Κοιλάδας 3-1 στο ντέρμπι της Ερμιονίδας.

Ο Β.Μπροδήμας στο 86΄λεπτό στέλνει την μπάλα στα δίχτυα για να γίνει το 3-1.
Ένα αγώνα πλούσιο σε φάσεις και γκολ
παρακολούθησαν το Σάββατο οι 150 περίπου φίλαθλοι πού βρέθηκαν στις κερκίδες του γηπέδου του Διδύμου.
Στο λεπτό μπαλιά του Κοτσοβού στον Αντωνόπουλο πού πλάσαρε για να διώξει την τελευταία στιγμή ο Λάσκαρης.
Στο 20΄λεπτό ο Α.Tresa με ωραίο ψηλοκρεμαστό σουτ μέσα από την περιοχή έκανε το 1-0.
Στο 22΄λεπτό δυνατό σούτ του Cojocaru η μπάλα έφυγε πάνω από τα δοκάρια άουτ.
Στο 40΄λεπτό δυνατό σουτ του Bajer έξω από την περιοχή έστειλε την μπάλα ελάχιστα πάνω από τα δοκάρια του Χρήστου.
Στο 49΄λεπτό ανάποδο ψαλίδι του Σ.Κονδύλη μέσα από την περιοχή , η μπάλα έφτασε στο δεύτερο δοκάρι όπου καιροφυλακτούσε ο Μπροδήμας όμως πρόλαβαν την τελευταία στιγμή και έδιωξαν σε κόρνερ οι αμυντικοί της Κορωνίδας. Το κόρνερ εκτέλεσε ο Μπροδήμας και η μπάλα μετά από κόντρες έφτασε στον Αντωνόπουλο πού σούταρε μέσα από την μικρή περιοχή ανεβάζοντας τον δείκτη του σκορ στο 2-0.
Στο 59΄λεπτό σέντρα του Κ.Μπάζου από αριστερά η μπάλα έφτασε δεξιά στον Bajer πού έπιασε ένα δυνατό σουτ πάνω στην κίνηση στέλνοντας την μπάλα στα δίχτυα του Χρήστου για να γίνει το 2-1.
Στο 81΄λεπτό η Κορωνίδα έχασε μεγάλη ευκαιρία να κάνει το 2-2 όταν ο Bajer  εκτέλεσε κόρνερ από δεξιά , η μπάλα έφτασε στο δεύτερο δοκάρι όπου πετάχτηκε ο Ι.Γιαννακόπουλος και με καρφωτή κεφαλιά έστειλε την μπάλα ελάχιστα δίπλα από το δεξί δοκάρι του Χρήστου.
Στο 82΄λεπτό δυνατό σουτ του Κοροντίνη έδιωξε δύσκολα στην αριστερή του γωνία ο Χρήστου.
Στο 83΄λεπτό δυνατό σουτ του Μπροδήμα από δεξιά η μπάλα έφυγε λίγο πάνω από το δοκάρι άουτ.
Στο 86΄λεπτό διαγώνια μπαλιά του A.Tresa στον Μπροδήμα πού μπήκε από δεξιά σούταρε για να γίνει το τελικό 3-1.
Ποσειδώνας Διδύμων ( Ν.Μυτροσύλης) : Χρήστου, Μπροδήμας, Μπάρδης, Κοτσωβός, Α.Κονδύλης, ( 71΄Πλατανίτης), M.Tresa, ( 46΄Μούγιος), Μέλση,( 90΄Οικονομόπουλος) Προσύλης, Σ.Κονδύλης, Αντωνόπουλος, A.Tresa.
 Κορωνίδα Κοιλάδας ( Γ.Χορμής) : Λάσκαρης, Μπούκουρης, ( 76΄Κοροντίνης), Κωτσαράς, Κουτσαύτης, Sallaku, Χριστόπουλος ( 90΄Φλωρής),  Στ.Μπάζος, Κ.Μπάζος, Ι.Γιαννακόπουλος, Bajer, Cojocaru.