Κυριακή 17 Φεβρουαρίου 2013

ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣ-ΕΝΩΣΗ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ 3-3 ΣΕ ΦΙΛΙΚΟ ΜΕ ΠΑΡΑΤΡΑΓΟΥΔΑ

Σε φιλικό αγώνα πού έγινε το μεσημέρι του Σαββάτου στο γήπεδο του Αχιλλέα Κάτω Αχαρνών η Ένωση Ερμιονίδας αναδείχτηκε ισόπαλη με την ομάδα του Αχαρναικού με
σκορ 3-3. Η Ερμιονίδα προηγήθηκε στο ημίχρονο με 0-3 χάρη σε τρία τέρματα πού πέτυχαν στο πρώτο ημίχρονο ο Συμελίδης , ο Μουκίδης και ο Δήμας .Μάλιστα στην ενδεκάδα του πρώτου ημιχρόνου δεν ήταν ο πρώτος σκόρερ της ομάδας Νίκος Μακρίδης και ο Δημήτρης Δημητρίου. Στο δεύτερο ημίχρονο ο Δημήτρης Σπανός θέλοντας να δεί σε τι κατάσταση βρίσκονται και οι υπόλοιποι ποδοσφαιριστές του χρησιμοποίησε όλους. Αυτό πού πρέπει να αναφέρουμε εδώ είναι η κάκιστη διαιτησία του αγώνα πού με της αποφάσεις του εξόργισε τους υπεύθυνους της Ερμιονίδας. Μάλιστα έληξε τον αγώνα στο 80 λεπτό.

Μόλις έχουμε νεότερα από τον αγώνα θα σας ενημερώσουμε……..