Δευτέρα 25 Φεβρουαρίου 2013

ΑΝΕΤΑ Ο ΤΡΟΙΖΗΝΙΑΚΟΣ ΚΕΡΔΙΣΕ 3-0 ΤΗΝ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑ 2012

Με τρία γκολ φιλοδώρησε την Ερμιονίδα 2012 ο Τροιζηνιακός και την έστειλε οριστικά στην Α2 κατηγορία. Οι γηπεδούχοι
από την αρχή του αγώνα πίεσαν την άμυνα των φιλοξενουμένων όπου και κατάφεραν να ανοίξουν το σκορ με τον Δελαπόρτα στο 22 λεπτό. Αυτό ήταν και το σκορ του ημιχρόνου. Μέσα σε δύο λεπτά στο 61 και στο 62 λεπτό ο Καλυβόπουλος και ο Σταύρου με δύο γκολ έγραψαν το τελικό 3-0.

Ο διαιτητής Ρατσιάτος είχε εύκολο απόγευμα

Τροιζηνιακός ( Φάσιας Νικόλαος) : Καλυβόπουλος Π., Κατσέλη, ( 68 Βασιλέρης ) ,Δελαπόρτας, Σταϊκος, Κορδαλής, Σταματέλος, Καλυβόπουλος Ι., Σαραντόπουλος,( 74 Franco ),  Μιλόσεβιτς ( 80 Ξυνός) , Σταύρου, Δρούγκας .

ΕΡΜΙΟΝΙΔΑ 2012 ( Γιώργος Κοτταράς ) :  Λάσκαρης, Παπανδριανού, .Καραγιάννης, Διαμαντής Β. Λαύκας  Χρήστο Μέλση ,  ( Διαμαντής Ε) ,Σκεντεραϊ,( 66 Λαζάρου ),  Τσάβο, , Τζιέρης, Σχοινάς. Δημαράκης Βασιλ.( 77 Χόντας).