Κυριακή 29 Ιανουαρίου 2017

Ο.Φ. Ηλιοκάστρου-Παμμηδεατικός 4-1.

Άνετη νίκη του Ο.Φ. Ηλιοκάστρου
απέναντι στον Παμμηδεατικό με σκορ 4-0.  Οι γηπεδούχοι είχαν την κατοχή και την υπεροχή σε όλο τον αγώνα και κέρδισαν δίκαια.
Αντίθετα οι φιλοξενούμενοι δεν έδειξαν απολύτως τίποτα.

Στο 38΄ λεπτό κάθετη πάσα του Biro  βγήκε τετ α τετ ο Σ. Μπουγιούρας και  με εύστοχο  πλασέ έκανε το 1-0.

Στο 45΄ λεπτό μετά  από κόντρες η μπάλα στρώθηκε στον Cuni  και με σουτ από το ύψος του πέναλτι έκανε το 2-0.

Στο 49΄ λεπτό δεν μπόρεσαν να απομακρύνουν καλά οι αμυντικοί του Παμμηδεατικού  η μπάλα έφτασε στον Σαράντο όπου με σουτ έκανε το 3-0.
 Στο 79΄ λεπτό μετά  από αντεπίθεση ο Δορμπάρης βγήκε από τα δεξιά και τελείωσε ιδανικά την φάση για το 4-0.

Στο 83΄ λεπτό ο Δράκος κέρδισε πέναλτι από τον Βάθη και ο Μπακάλης το μετέτρεψε σε γκολ για το 4-1.

Ο διαιτητής Δρούζας πέρασε ένα ευχάριστο απόγευμα μαζί με τους βοηθούς του.

Ο.Φ.Ηλιοκάστρου : Mamoutaj, Δ.Μπουγιούρας, Παπανδριανού, ( 55΄ Μούγιος),  Μέλλος,( 70΄Φράγκος), Δαγρές, Cuni, Κατσάβελλας, Biro, Σ. Μπουγιούρας, ( 46΄Βάθης), Δορμπάρης, Σαράντος.
Παμμηδεατικός : Πιτερός, Ευσταθίου, Τσώνης, Ταμπάκης, Μπακάλης, Καραχάλιος, Τόσκας, Δράκος, Ταμπάκης, Μούντριζας, Μερμίγκης