Κυριακή 1 Δεκεμβρίου 2019

Ήττα συντριβή της Ερμιονίδας στο Βλαχιώτη με 4-0.

Την ήττα με 4-0 γνώρισε η Ερμιονίδα από την ομάδα του Αστέρα Βλαχιώτη για την 10η
αγωνιστική στον 7ο όμιλο της Γ΄ Εθνικής.
Στο 1΄λεπτό κεφαλιά του Μπριλάκη ύστερα από κόρνερ του Δωματά μπλόκαρε ο Γαβαλάς.
Στο 9΄λεπτό ο Κατσιαμήτας μπήκε απειλητικά στην περιοχή όμως πρόλαβαν και έδιωξαν οι αμυντικοί.
Στο 26΄λεπτό απευθείας εκτέλεση φάουλ του Κατσιαμήτα έδιωξε εντυπωσιακά ο Διαμαντής.
Στο 29΄λεπτό Γκολ για τον Αστέρα δυνατό σουτ του Παπουλή έξω από την περιοχή , η μπάλα στο «γάμα» του Γαβαλά . 1-0
Στο 30΄λεπτό νέο γκολ για τους γηπεδούχους με πλασέ του Παλιάτσου μέσα από την περιοχή .2-0
Στο 35΄λεπτό ο Αστέρας πετυχαίνει το τρίτο του τέρμα όταν ο Αναστασόπουλος εκτέλεσε φάουλ από αριστερά και ο Μπριλάκης με κεφαλιά έστειλε την μπάλα στα δίχτυα 3-0.
Στο 49΄λεπτό κεφαλιά του Παλιάτσου μπλόκαρε ο Γαβαλάς.
Στο 60΄λεπτό σουτ του Δωματά έξω από την περιοχή μπλόκαρε ο Γαβαλάς.

Αστέρας Βλαχιώτη: Διαμαντής, Κουρτέσης, Διαμαντάκης, Μπριλάκης, Τσούπρος, Αρώνης, Αναστασόπουλος, Δωματάς, (74′ Νέρες) Νικλητσιώτης, (20΄ Πούτσης), Παπούλης, (66′ Ζαϊμι), Παλιάτσος (61′ Σιαλμάς).
Ένωση Ερμιονίδας: Γαβαλάς,  Παναγόπουλος,  (85′ Μπουσάϊ) Παπαεμμανουηλίδης,  Καρτσαμπάς,  Πιρτζάους, (46′ Βιρβίλης)  Καρούτης,  Τριμπόνιας,  (63′ Φερνάντες), Μερκούρης,  Ποζατζίδης,  Εσκουδέρο,  Κατσιαμίτας.
ΠΗΓΗ : isports.gr