Τρίτη 7 Νοεμβρίου 2017

Π.Α.Ο.Κουτσοποδίου-Πορτοχελιακός 4-0

Την ήττα με 4-0 γνώρισε ο Πορτοχελιακός στο γήπεδο του Κουτσοποδίου από τον
τοπικό ΠΑΟΚ. Η ομάδα του Πορτοχελιακού προσπάθησε να φύγει με ένα θετικό αποτέλεσμα όμως η διαφορά κλάσης των δύο ομάδων ήταν μεγάλη.
Στο 10΄λεπτό δυνατό σούτ του Nanai η μπάλα δίπλα από το δεξί δοκάρι του Λούμη άουτ.
Στο 13΄λεπτό σέντρα σούτ του Παπασταύρου από δεξιά μπλόκαρε ο Κομπόσης.
Στο 14΄λεπτό δυνατό σούτ του Δήμα έξω από την περιοχή η μπάλα δίπλα από το δεξί δοκάρι του Λούμη άουτ.
Στο 16΄λεπτό ο Σταυρόπουλος με πλασέ μέσα από την περιοχή ύστερα από μπαλιά του Δήμα άνοιξε το σκορ για τους γηπεδούχους.
Στο 24΄λεπτό ο Ταραντίλης πέτυχε γκολ το οποίο ακυρώθηκε σαν οφσάιντ.
Στο 29΄λεπτό σέντρα του Ταραντίλη από δεξιά κεφαλιά του Μουζακιώτη η μπάλα δίπλα από το δεξί δοκάρι   άουτ.
Στο 32΄λεπτό κεφαλιά του Λιάγρη ύστερα από κόρνερ μπλόκαρε στην αριστερή του γωνία ο Λούμης.
Στο 36΄λεπτό δυνατό σουτ του Nanai η μπάλα πάνω από τα δοκάρια του Λούμη.
Στο 44΄λεπτό ο Μουζακιώτης εκτέλεσε φάουλ έξω από την περιοχή και η μπάλα κατέλεηξε στα δίχτυα για να γίνει το 2-0.
Στο 46΄λεπτό ο Παπασταύρου μπήκε στην περιοχή , πλάσαρε για να διώξει σωτήρια ο Κομπόσης,
Στο 54΄λεπτό ο Ταραντίλης πλάσαρε δίπλα από τα δοκάρια του Λούμη.
Στο 58΄λεπτό ο Μουζακιώτης ανατράπηκε από τον Λούμη και το πέναλτι μετέτρεψε σε γκολ ο ίδιος για να γίνει το 3-0.
Στο 60΄λεπτό  σουτ του Nanai έδιωξε ο Λούμης.
Στο 66΄λεπτό πλασέ του Δήμα η μπάλα αποκρούστηκε από το δεξί δοκάρι του Λούμη.
Στο 68΄λεπτό σουτ του Nanai έδιωξε δύσκολα ο τερματοφύλακας του Πορτοχελιακού.
Στο 76΄λεπτό πλασέ του Ταραντίλη απέκρουσε δύσκολα ο Λούμης.
Στο 78΄λεπτό ο Τζανέτος με ένα εκπληκτικό σουτ από το ημικύκλιο της περιοχής έστειλε την μπάλα στην αριστερή γωνία του Λούμη  να γίνει το 4-0.
Π.Α.Ο.Κουτσοποδίου ( Θ.Τσιρόπουλος) : Κομπόσης, Η.Παπαγεωργόπουλος ( 81΄Αποστόλου) , Σ.Παπαγεωργόπουλος ( 69΄Γκουτζιούλης), , Λιάγκρης, Ψύχος, Σιώτος ( 59΄Τζανέτος) , Μουζακιώτης ( 75΄Παναγιωτόπουλος) , Nanai,Ταραντίλης, Δήμας, Σταυρόπουλος.

Πορτοχελιακός ( Π.Παπασταύρου) : Λούμης, Χρ.Κουτσοποδιώτης,Μεμάλλι, Sallaku, Ντάκος, Σαγκατέλωφ, Κοξίδης, Μπέγκα, ( 46; K.Κουτσοποδιώτης ), Αβραντάς ( 73΄Παύλου), Παπασταύρου, Luta