Κυριακή 18 Αυγούστου 2013

ΚΗΦΙΣΙΑ-ΕΝΩΣΗ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ 1-1 ΣΕ ΦΙΛΙΚΟ ΑΓΩΝΑ

Σε φιλικό αγώνα πού έγινε στην Κηφισιά η τοπική ομάδα αναδείτηκε ισόπαλη με την Ενωση Ερμιονίδας με σκορ
1-1. Το πρώτο ημίχρονο ανήκε στους γηπεδούχους οι οποίοι ευτύχησαν στο 15 λεπτό να ανοίξουν το σκορ με τον Παπαδόπυλο. Στο δεύτερο ημίχρονο το σκηνικό άλλαξε με την Ενωση Ερμιονίδας να αναλαμβάνει την πρωτοβουλία των κινήσεων και στο 67 λεπτό ο Βλαχόπουλος με προβολή να φέρνει τον αγώνα στα ίσα.

Κηφισιά: Ιωσήπου, Στασινός, Έσλερ, Κολοτούρος, Κορακάκης,Τεγούσης, Γκουτζούλας, Αλημπάς, Ταμπάκης, Χίσο, Παπαδόπουλος.

Στο β’ έπαιξαν οι: Παπαζούδης, Παπάζογλου, Ντούμος, Καραμπάς, Μπάτσι, Κωτσερίδης, Μεγαρίτης, Κόλλιας, Κολιάκος, Καραγεώργος, Νταγιάντας.

Ένωση Ερμιονίδας: Μολώνης, Παπανικολάου, Σαμαράς, Τσώνης, Κολόκας, Μουκίδης, Στάικός, Συμελίδης, Κανελόπουλος, Δήμας, Κρίστο

Στο β’ έπαιξαν και οι: Πονηρός , Μπούρας, Βιρβίλης, , Κιοσσές, Λαζάρου, Σχοινάς, Βλαχόπουλος, Παπασταύρου.