Δευτέρα 10 Δεκεμβρίου 2012

ΤΡΟΙΖΗΝΙΑΚΟΣ-ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΔΙΔΥΜΩΝ 3-0

Δεν τα κατάφερε ο Ποσειδώνας Διδύμων στο ντέρμπυ των πρωτοπόρων κόντρα στον Τροιζηνιακό , Ηττήθηκε με το
ευρύ σκορ 3-0.  Σημαντικό ήταν το γκολ πού δέχτηκε από τον Καλυβόπουλο στο 4 λεπτό με αποτέλεσμα οι ποδοσφαιριστές του να αποσυντονιστούν.  Με αυτό το σκορ έκλεισε το πρώτο ημίχρονο. Στην επανάληψη και συγκεκριμένα πριν προλάβει να κλείσει το δεκάλεπτο δέχτηκε άλλα δύο τέρματα από τον Καραμάνο στο 51 και 55 και εκεί να τελειώσει ο αγώνας.

ΤΡΟΙΖΗΝΙΑΚΟΣ: Καλυβόπουλος, Κατσέλη, Δελαπόρτας, Σωτηράκης, Κορδαλής(72'Δεϊμέζης), Σταματέλλος, Καλυβόπουλος, Καραμάνης(75'Σταυρου), Δρούγκας(79'Αναγνωστόπουλος), Καπετανκωνσταντής

ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΔΙΔΥΜΩΝ: Κοτσοβός, Μπροδήμας(72'Μπάρδης), Παρδαλής(32'Tresa), Τασιόπουλος, Μητρόπουλος(70'Μούγιος), Στεργίου, Κιρτάκης, Προσίλης, Οικονομόπουλος, Κονδύλης, Δημαράκης