Σάββατο 15 Νοεμβρίου 2014

ΠΑΝΑΙΓΙΑΛΕΙΟΣ - ΕΡΜΙΟΝΙΔΑ (Κ. 20) 4-1

Οι γηπεδούχοι  ευτύχισαν να προηγηθούν με την πρώτη κιόλας επίσκεψή τους στα καρέ των αντιπάλων και συγκεκριμένα στο

ΠΑΝΑΙΓΙΑΛΕΙΟΣ - ΕΡΜΙΟΝΙΔΑ (κ. 20) 4-1 ΦΩΤΟΡΕΠΟΡΤΑΖ ΜΕ ΤΟΝ ΦΑΚΟ ΤΗΣ ΝΑΝΣΥΣ ΔΕΛΗΓΙΑΝΝΗ

ΠΑΝΑΙΓΙΑΛΕΙΟΣ - ΕΡΜΙΟΝΙΔΑ (κ. 20) 4-1 ΦΩΤΟΡΕΠΟΡΤΑΖ ΜΕ ΤΟΝ ΦΑΚΟ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΗ ΣΑΡΡΗ

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΩΝ ΟΜΑΔΩΝ ΣΤΟ ΓΗΠΕΔΟ ΤΟΥ EL CLASICO.

ΓΙΑ ΠΑΛΑΙΜΑΧΟΥΣ ΚΑΙ ΕΝ  ΕΝΕΡΓΕΙΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΣΤΕΣ.

Παρασκευή 14 Νοεμβρίου 2014

Πέμπτη 13 Νοεμβρίου 2014

FOOTBALL LEAGUE : ΜΙΑ EΒΔΟΜΑΔΑ ΠΙΣΩ ΟΛΟ ΤΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ

Μετά το σμπαράλιασμα της 6ης αγωνιστικής με τη δικαιολογία του κινδύνου για θέματα ασφαλείας ελέω Πολυτεχνείου από τον υφυπουργό Αθλητισμού Γιάννη Ανδριανό το βράδυ της Τετάρτης (12/11),

Τετάρτη 12 Νοεμβρίου 2014

FOOTBALL LEAGUE: ΑΝΑΒΑΛΛΕΤΕ ΟΛΗ Η 6η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ?

Άνω-κάτω όλη η δεύτερη κατηγορία με την επίκληση λόγων ασφαλείας…
Ο υφυπουργός Αθλητισμού Γιάννης Ανδριανός κάνοντας δεκτές

ΕΝΩΣΗ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ : Η ΠΡΟΠΟΝΗΣΗ ΤΗΣ ΤΕΤΑΡΤΗΣ

Στο γήπεδο του Π.Α.Ο.Κ.στο Κρανίδι πραγματοποιήθηκε σήμερα

ΚΑΛΕΣΜΑ ΤΟΥ ΙΩΣΗΦ ΜΕΡΤΥΡΗ ΣΤΟΥΣ ΦΙΛΑΘΛΟΥΣ ΤΗΣ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ

Κάλεσμα στους φιλάθλους της Ερμιονίδας έκενε το μεσημέρι της Τετάρτης ο πρόεδρος της Ερμιονίδας Ιωσήφ Μερτύρης μέσω του επίσημου site της ομάδας.

Αναφέρει σχετικά :

Τρίτη 11 Νοεμβρίου 2014

FOOTBALL LEAGUE : ΤΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΤΗΣ 6ης ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗΣ

Ορίστηκε από τη διοργανώτρια αρχή για την Κυριακή το ματς της Παναχαϊκής με την ΑΕΚ. Εκκρεμότητα με έδρες σε τέσσερα παιχνίδια. Δείτε ποια έχουν τηλεοπτική κάλυψη.

ΕΡΜΙΟΝΙΔΑ-ΕΠΙΣΚΟΠΗ : ΦΩΤΟΡΕΠΟΡΤΑΖ ΑΠΟ ΤΟ ΔΕΥΤΕΡΟ ΗΜΙΧΡΟΝΟ ( 155 ΦΩΤΟ)

ΜΕ ΣΤΑΜΑΤΗ ΚΟΡΟΝΤΙΝΗ ΣΕ ΤΡΕΛΛΑ ΚΕΦΙΑ ( 3 ΓΚΟΛ) Ο Ο.Φ.ΗΛΙΟΚΑΣΤΡΟΥ ΕΚΑΝΕ ΠΕΡΙΠΑΤΟ ΤΟ ΝΤΕΡΜΠΙ ΜΕ ΤΟ ΣΧΙΝΟΧΩΡΙ.

Έκανε το ντέρμπι κορυφής περίπατο ο Ο.Φ. Ηλιοκάστρου σκορπίζοντας τον Α.Ο. Σχινοχωρίου με σκορ 3-0. Μεγάλος πρωταγωνιστής για τους «μελανόλευκους» ο

Δευτέρα 10 Νοεμβρίου 2014

ΕΡΜΙΟΝΙΔΑ-ΕΠΙΣΚΟΠΗ : ΦΑΣΕΙΣ ΚΑΙ ΓΚΟΛ ( ΒΙΝΤΕΟ)

Δείτε το βίντεο του αγώνα από τον ΟΤΕ TV

ΕΡΜΙΟΝΙΔΑ-ΕΠΙΣΚΟΠΗ : Η ΣΥΝΕΝΤΕΥΞΗ ΤΥΠΟΥ ΜΕΤΑ ΤΟΝ ΑΓΩΝΑ ( ΒΙΝΤΕΟ)

Δείτε το βίντεο από την συνέντευξη τύπου πού δόθηκε μετά το τέλος του αγώνα Ερμιονίδας-Επισκοπής.

Α,Ο,ΚΡΑΝΙΔΙΟΥ-ΝΙΚΗ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ : ΦΩΤΟΡΕΠΟΡΤΑΖ ΤΟΥ ΑΓΩΝΑ

Α.Ο.ΚΡΑΝΙΔΙΟΥ-ΝΙΚΗ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ 50-64

Ένας πολύ δυνατός αγώνας έγινε την Κυριακή το απόγευμα στο κλειστό της Ερμιόνης μεταξύ του

ΔΕΛΤΙΟ ΤΥΠΟΥ ΤΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟΥ ΑΘΛΗΤΙΚΟΥ ΚΕΝΤΡΟΥ ΕΡΜΙΟΝΗΣ "ΓΕΩΡΓΙΟΣ & ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΜΠΟΥΡΝΑΚΗ"

Το Δημοτικό Αθλητικό Κέντρο Ερμιόνης «ΓΕΩΡΓΙΟΣ & ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΜΠΟΥΡΝΑΚΗ» στα πλαίσια ενημέρωσης του αθλητικού κοινού του Δήμου Ερμιονίδας ανακοινώνει τα κάτωθι:

ΕΡΜΙΟΝΙΔΑ-ΕΠΙΣΚΟΠΗ : ΦΩΤΟΡΕΠΟΡΤΑΖ ΤΟΥ ΑΓΩΝΑ 1ο ΗΜΙΧΡΟΝΟ ( 50 ΦΩΤΟ )

ΕΡΜΙΟΝΙΔΑ Κ-20-ΦΩΚΙΚΟΣ Κ-20 : ΤΑ ΓΚΟΛ ΤΟΥ ΑΓΩΝΑ ( ΒΙΝΤΕΟ)

Δείτε τα οκτώ γκολ πού πέτυχαν η ομάδα Νέων της Ερμιονίδας απέναντι στην αντίστοιχη του Φωκικού μέσα από την κάμερα του Sport-Ermionida.

Κυριακή 9 Νοεμβρίου 2014

ΕΡΜΙΟΝΙΔΑ-ΕΠΙΣΚΟΠΗ : ΦΩΤΟΡΕΠΟΡΤΑΖ ΠΡΙΝ ΤΟΝ ΑΓΩΝΑ

ΜΕ ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟ Η ΕΡΜΙΟΝΙΔΑ ΚΕΡΔΙΣΕ 1-0 ΤΗΝ ΕΠΙΣΚΟΠΗ

Πολύ καλή εμφάνιση και νίκη για την Ερμιονίδα με σκορ 1-0 απέναντι στην Επισκοπή Ρεθύμνου

Γ ΕΘΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΑΝΔΡΩΝ 2014-2015 (1ος ΟΜΙΛΟΣ)- ΤΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΤΗΣ 5ης ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗΣ

Η Νίκη Αμαρουσίου συνάντησε μεν δυσκολίες για 30 λεπτά στο Κρανίδι, κάμπτοντας εύκολα ωστόσο, στο φινάλε, την αντίσταση της τοπικής ομάδας και κερδίζοντάς την με 50-64. Οι παίκτες του Γκόφα κατάφεραν να πάρουν προβάδισμα μόλις στο ημίχρονο (29-31), ενώ μετά, παρά το γεγονός ότι προηγήθηκαν με 8 πόντους διαφορά (31-39 στο 25'), οι γηπεδούχοι ανέτρεψαν τα δεδομένα και πέρασαν μπροστά στο 30' με 46-43. Στο τέλος, όμως, με άμυνα που "τσάκιζε κόκκαλα", οι φιλοξενούμενοι... επέτρεψαν στους αντιπάλους τους να σκοράρουν μόλις 4 πόντους, πετυχαίνοντας παράλληλα 21 και πανηγυρίζοντας για τρίτη φορά φέτος. - See more at: http://www.basketblog.gr/index.php?option=com_content&view=article&id=134611:-5-1-&catid=5:c-ethniki&Itemid=16#sthash.3lLIv43J.dpuf

Η Νίκη Αμαρουσίου συνάντησε μεν δυσκολίες για 30 λεπτά στο Κρανίδι, κάμπτοντας εύκολα ωστόσο, στο φινάλε, την αντίσταση της τοπικής ομάδας και κερδίζοντάς την με 50-64. Οι παίκτες του Γκόφα κατάφεραν να πάρουν προβάδισμα μόλις στο ημίχρονο (29-31), ενώ μετά, παρά το γεγονός ότι προηγήθηκαν με 8 πόντους διαφορά (31-39 στο 25'), οι γηπεδούχοι ανέτρεψαν τα

FOOTBALL LEAGUE : ΤΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΤΗΣ 5ης ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗΣ

Αναλυτικά τα αποτελέσματα της 5ης αγωνιστικής

Α1 ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ : ΤΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΤΗΣ 8ης ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗΣ

Ολοκληρώθηκε και η 8η αγωνιστική με την Κορωνίδα Κοιλάδας να κρατάει σταθερά την πρώτη θέση του