Κυριακή 29 Μαρτίου 2015

Παναιγιάλειος-Ερμιονίδα 3-0

Την ήττα με 3-0  γνώρισε η Ερμιονίδα στο Αίγιο από τον Παναιγιάλειο και σε συνδυασμό της νίκης των Χανίων μέσα στην
Πάτρα από την Παναχαική την βάζει εκτός συγκλονιστικού απροόπτου στην περιπέτεια των play off παραμονής.
Το φιλμ
Στο 9’ λεπτό σουτ του Κουτσοσπύρου απέκρουσε ο Αθανασόπουλος.
Στο 15’ λεπτό  μεγάλη ευκαιρία για τους γηπεδούχους να ανοίξουν το σκορ όταν ο Φουρτάδο με δυνατό σουτ μέσα από την περιοχή ανάγκασε τον Λυμπερόπουλο να κάνει εντυπωσιακή απόκρουση.
Στο 37’ λεπτό ο Μίλιεβιτς εκτέλεσε κόρνερ και ο Ιωάννου στο δεύτερο δοκάρι με κεφαλιά άνοιξε το σκορ. 1-0
Στο 42΄λεπτό σέντρα Ουρτάδο , κεφαλιά Μπουρλόκη απέκρουσε ο Λυμπερόπουλος.
Στο 46’ λεπτό γυριστό σουτ του Κουτσοσπύρου μπλόκαρε ο Αθανασόπουλος.
Στο 53’ λεπτό σέντρα Μίλιεβιτς κεφαλιά Ουρτάδο μέσα από την περιοχή και 2-0.