Κυριακή 17 Αυγούστου 2014

ΡΗΓΑΣ ΦΕΡΑΙΟΣ-ΕΝΩΣΗ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ 1-1

Στο τελεταίο φιλικό κατά την περίδο της προετοιμασίας πού έγινε την Κυριακή απόγευμα στο Βελενστίνο  η Ενωση Ερμιονίδας
αναδείχτηκε ισόπαλη με τον γηπεδούχο Γήγα Φεραίο με σκορ 1-1.  Οι γηπεδούχοι προηγήθηκαν στο 7 λεπτό με απευθείας εκτέλεση φάουλ του Τσίπη για να ισοφαρίσει ο Ιασωνίδης στο 55 λεπτό με πέναλτι.

Μετά τον αγώνα ο Ρομπέρτο Μπολάνο δήλωσε : Σε γενικές γραμμές έμεινα ικανοποιημένος αλλά από μιά μερίδα ποδοσφαιριστών όχι"
  ΡΗΓΑΣ ΦΕΡΑΙΟΣ : Τσουμπέκος, Χατζηαθανασίου, Γουτούλης, Γούτσιος, Βουραζέρης, Ναουμίδης, Ζενούνι, Αλεξίου, Κεμάλι, Τσίπι, Κρεββατάς.  Στο δεύτερο ημίχρονο αγωνίστηκαν και οι: Μπίκας, Μπακάλης, Μιχολίτσης, Ρηγίνος, Τζιώλης, Σπαθής, Ρέβης και Γαλογαύρος.
ΑΕ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑ : Ραχιώτης, Μουσταφίδης, Λίτσης, Ιασωνίδης, Τζανής, Κιοσσές, Γκι, Μπουσινάκης, Καραδέμητρος, Συμελίδης , Παβίσεβιτς. Αγωνίστηκαν στο β’ και οι: Πουρής, Σαμαράς, Κολόκας, Σβόγιτς, Στοϊμίροβιτς, Πονηρός, Λαζάρου, Βλαχόπουλος, Ευθυμιάδης, Σχοινάς, Καπουράνης, Χατζησοφρωνίου, Κολοκοτρώνης.

Ευχαριστούμε τον υπεύθυνο του γραφείου τύπου του Ρήγα Φεραίου για την ενημέρωση και για την παραχώρηση του φωτογραφικού υλικού.