ΕΠΙΣΚΟΠΗ -ΕΡΜΙΟΝΙΔΑ : ΦΩΤΟΡΕΠΟΡΤΑΖ ΤΟΥ ΑΓΩΝΑ

ΕΠΙΣΚΟΠΗ-ΕΡΜΙΟΝΙΔΑ 4-1.......

Την ήττα με 4-1 γνώρισε η Ερμιονίδα στην Κρήτη από την Επισκοπή.

ΕΠΙΣΚΟΠΗ-ΕΡΜΙΟΝΙΔΑ : ΟΙ ΔΗΛΩΣΕΙΣ ΠΡΟΠΟΝΗΤΩΝ ΚΑΙ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΣΤΩΝ

Βέλιτς: «Μεγάλη νίκη επί μιας πολύ καλής ομάδας»
Τους ποδοσφαιριστές της ομάδας μας θέλησε να ευχαριστήσει ο Γιασμίνκο Βέλιτς ο οποίος παράλληλα, εξήγησε και το άγχος που εμφάνισε η ομάδα μας στο β’ ημίχρονο παρ’ ότι προηγούταν με 2-0…
«Σήμερα πήραμε μια μεγάλη

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΝΕΩΝ FOOTBALL LEAGUE : ΕΡΜΙΟΝΙΔΑ-ΖΑΚΥΘΟΣ 4-1 ΤΑ ΓΚΟΛ ΤΟΥ ΑΓΩΝΑ ΣΕ ΒΙΝΤΕΟ

Δείτε σε βίντεο τα πέντε γκολ του αώνα Ερμιονίδα-Ζάκυνθος για το πρωτάθλημα νέων της football league.

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΝΕΩΝ FOOTBALL LEAGUE : ΕΡΜΙΟΝΙΔΑ-ΖΑΚΥΘΟΣ -ΦΩΤΟΡΕΠΟΡΤΑΖ ΤΟΥ ΑΓΩΝΑ

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΝΕΩΝ FOOTBALL LEAGUE : ΕΡΜΙΟΝΙΔΑ-ΖΑΚΥΘΟΣ 4-1 ΜΕ ΧΑΤ ΤΡΙΚ ΤΟΥ ΠΑΛΑΙΟΠΑΝΟΥ

Άνετη επικράτηση της ομάδας νέων της Ερμιονίδας  επί της αντίστοιχης της Ζακύνθου το Σάββατο το απόγευμα

Παρασκευή 20 Φεβρουαρίου 2015

ΚΟΡΩΝΙΔΑ ΚΟΙΛΑΔΑΣ : ΠΡΟΣΚΛΗΣΗ ΣΤΗΝ ΑΠΟΚΡΙΑΤΙΚΗ ΧΟΡΟΕΣΠΕΡΙΔΑ ΣΤΗΝ ¨ΛΕΠΙΤΣΑ"

Στην Λεπίτσα κτυπάει η καρδιά της Κορωνίδας Κοιλάδας το Σάββατο 21 Φεβρουαρίου για τον αποκριάτικο χορό της . Οι υποψήφιοι νταμπλούχοι Αργολίδας καλούν τους φιλάθλους της να ξεφαντώσουν στον πανέμορφο χώρο παρέα με την Μαρία Σκουλά και τον Νίκο Ευβοιώτη σε

Ο.Φ.ΗΛΙΟΚΑΣΤΡΟΥ : ΠΡΟΣΚΛΗΣΗ ΣΤΟΝ ΑΠΟΚΡΙΑΤΙΚΟ ΧΟΡΟ

Τον αποκριάτικο του χορό διοργανώνει το Σάββατο 21 Φεβρουαρίου ο Ο.Φ.Ηλιοκάστρου και σύμφωνα με πρόσκληση  του συλλόγου

Τρίτη 17 Φεβρουαρίου 2015

Δευτέρα 16 Φεβρουαρίου 2015

Α.Ο.ΕΡΜΙΟΝΗΣ-ΤΗΡΩΝΑΣ ΑΓ.ΘΕΟΔΩΡΩΝ 88-72

Εύκολο απόγευμα για την ομάδα της Ερμιόνης αφού κέρδισε την ομάδα του Τήρωνα Αγίων Θεοδώρων με

Α.Ο.ΕΡΜΙΟΝΗΣ-ΤΗΡΩΝΑΣ ΑΓ.ΘΕΟΔΩΡΩΝ : ΒΙΝΤΕΟ ΑΓΩΝΑ ( 17 ΛΕΠΤΩΝ)

Δείτε σε βίντεο φάσεις από το δεύτερο ημίχρονο του αγώνα Α.Ο.Ερμιόνης-Τήρωνας Αγ.Θεοδώρων. ( 17 λεπτά)

Α.Ο.ΕΡΜΙΟΝΗΣ-ΤΗΡΩΝΑΣ ΑΓ.ΘΕΟΔΩΡΩΝ : ΦΩΤΟΡΕΠΟΡΤΑΖ ΤΟΥ ΑΓΩΝΑ

Α1 ΕΣΚΑΚ : ΤΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΚΑΙ Η ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ ΜΕΤΑ ΤΗΝ 17η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

Σταθερά στην πρώτη θέση βρίσκετε ο Α.Ο.Ερμιόνης μετά την νίκη του απέναντι στον Τήρωνα Αγ.Θεοδώρων με 88-72

Τα αποτελέσματα

Α.Ο.ΚΡΑΝΙΔΙΟΥ-ΜΑΝΔΡΑΙΚΟΣ : ΦΩΤΟΡΕΠΟΡΤΑΖ ΤΟΥ ΑΓΩΝΑ

Α.Ο.ΚΡΑΝΙΔΙΟΥ-ΜΑΝΔΡΑΙΚΟΣ 66-82

ΡΕΠΟΡΤΑΖ : ΣΩΤΗΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ

Δεν κατάφερε ο ΑΟ Κρανιδίου να πάρει την 3η φετινή του νίκη στον εντός έδρας αγώνα του με τον Μανδραϊκό.
Η ομάδα της Μάνδρας

Γ ΕΘΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΑΝΔΡΩΝ (1ος ΟΜΙΛΟΣ) ΤΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΚΑΙ Η ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ ΤΗΣ 17ης ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗΣ

Τα αποτελέσματα και η βαθμολογία της 17ης αγωνιστικής στον Νότιο όμιλο της Γ Εθνικής όπου συμμετέχει και η ομάδα του Α.Ο.Κρανιδίου :

Κυριακή 15 Φεβρουαρίου 2015

ΕΡΜΙΟΝΙΔΑ-ΠΑΝΑΧΑΙΚΗ : ΦΩΤΟΡΕΠΟΡΤΑΖ ΑΠΟ ΤΟΥΣ ΠΑΝΗΓΥΡΙΣΜΟΥΣ ΤΩΝ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΩΝ

ΕΡΜΙΟΝΙΔΑ-ΠΑΝΑΧΑΙΚΗ : ΦΩΤΟΡΕΠΟΡΤΑΖ ΜΕ ΤΟΝ ΔΗΜΗΤΡΗ ΣΠΑΝΟ ΚΑΙ ΤΟΝ ΑΛΕΞΗ ΚΟΥΓΙΑ ΜΕΤΑ ΤΟ ΤΕΛΟΣ ΤΟΥ ΑΓΩΝΑ

ΕΡΜΙΟΝΙΔΑ-ΠΑΝΑΧΑΙΚΗ : ΦΩΤΟΡΕΠΟΡΤΑΖ ΠΡΙΝ ΤΟΝ ΑΓΩΝΑ

ΕΡΜΙΟΝΙΔΑ-ΠΑΝΑΧΑΙΚH :ΦΩΤΟΡΕΠΟΡΤΑΖ ΑΠΟ ΤΟ ΔΕΥΤΕΡΟ ΗΜΙΧΡΟΝΟ

ΕΡΜΙΟΝΙΔΑ-ΠΑΝΑΧΑΙΚΗ :ΦΩΤΟΡΕΠΟΡΤΑΖ ΑΠΟ ΤΟ ΠΡΩΤΟ ΗΜΙΧΡΟΝΟ

ΕΡΜΙΟΝΙΔΑ-ΠΑΝΑΧΑΙΚΗ 0-2

Την πρώτη ήττα στο γήπεδό της γνώρισε για την φετινή  περίοδο η Ερμιονίδα από την Παναχαϊκή με 0-2. Οι Αχαιοί έπαιξαν

ΕΝΩΣΗ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ-ΠΑΝΑΧΑΙΚΗ : Η ΣΥΝΕΝΤΕΥΞΗ ΤΥΠΟΥ ( ΒΙΝΤΕΟ)

Δείτε σε βίντεο την συνέντευξη τύπου αμέσως μετά τον αγώνα Ερμιονίδας-Παναχαΐκή. Για την Παναχαική μιλάνε ο

ΚΟΡΩΝΙΔΑ ΚΟΙΛΑΔΑΣ-ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΔΙΔΥΜΩΝ 2-1 ΣΤΟ ΝΤΕΡΜΠΙ ΤΗΣ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ

Δύσκολη επικράτηση για την Κορωνίδα Κοιλάδας το Σάββατο το απόγευμα στο τοπικό ντέρμπι της

Α.Ο.ΚΡΑΝΙΔΙΟΥ : ΑΦΙΣΑ ΜΕ ΜΑΝΔΡΑΙΚΟ

Πέμπτη 12 Φεβρουαρίου 2015

Α1 ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ :ΤΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΤΗΣ 22ης ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗΣ

Εύκολο απόγευμα αναμένετε να περάσουν οι πρωτοπόροι του βαθμολογικού πίνακα Κορωνίδα Κοιλάδας και

Α1 ΕΣΚΑΚ ΑΝΔΡΩΝ : ΤΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΤΗΣ 17ης ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗΣ

Τον Τήρωνα Αγ.Θεοδώρων φιλοξενεί το Σάββατο στις 5 στο κλειστό της Ερμιόνης ο Α.Ο.Ε.

Το πρόγραμμα:

Γ ΕΘΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΑΝΔΡΩΝ (1ος ΟΜΙΛΟΣ) ΤΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΤΗΣ 17ης ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗΣ

Τον Μανδραικό φιλοξενεί στο κλειστό της Ερμιόνης ο Α.Ο.Κρανιδίου την Κυριακή

Δευτέρα 9 Φεβρουαρίου 2015

ΕΝΩΣΗ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ ( ΟΜΑΔΑ ΝΕΩΝ) : ΑΠΕΚΤΗΣΕ Κ.ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ ΚΑΙ Γ.ΜΠΙΜΠΙΣΙΔΗ-ΑΠΟΧΩΡΗΣΕ Ο ΚΑΡΑΝΑΣΙΟΣ

Σε δύο σημαντικές προσθήκες αλλά και μία αποχώρηση  στο έμψυχο δυναμικό της ομάδας νέων έκανε η Ερμιονίδα. Απέκτησε

Α.Ο.ΣΧΙΝΟΧΩΡΙΟΥ-Ο.Φ.ΗΛΙΟΚΑΣΤΡΟΥ 1-1

Δεν κατάφερε να αποδράσει από το  γήπεδο της Λέρνας με το χρυσό τρίποντο ο Ο.Φ. Ηλιοκάστου

ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΔΙΔΥΜΩΝ-ΤΡΟΙΖΗΝΙΑΚΟΣ 2-0

Στις νίκες μετά από πέντε αγωνιστικές επέστρεψε ο Ποσειδώνας Διδύμων αφού κέρδισε τον Τροιζηνιακό μέσα

ΚΑΟΚ ΠΑΛΑΙΜΩΝ-Α.Ο.ΕΡΜΙΟΝΗΣ 84-82

Δυνατό παιχνίδι το Σάββατο στην Κόρινθο ένα ντέρμπι με όλη τη σημασία της λέξεως.Εκατέρωθεν

Α1 ΕΣΚΑΚ ΑΝΔΡΩΝ : ΤΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΤΗΣ 16ης ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗΣ

Με ήττες των δύο πρωτοπόρων ολοκληρώθηκε η 16η αγωνιστική. Ο πρωτοπόρος Α.Ο.Ερμιόνης

Κυριακή 8 Φεβρουαρίου 2015

Α.Ο.ΠΕΝΤΕΛΗΣ-Α.Ο.ΚΡΑΝΙΔΙΟΥ 106-53

Απολαυστική ήταν η Πεντέλη στην εύκολη νίκη της επί του Κρανιδίου, το οποίο "διέλυσε" με 106-53. Η υπέροχή που είχαν

Γ ΕΘΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΑΝΔΡΩΝ (1ος ΟΜΙΛΟΣ) : ΤΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΤΗΣ 16ης ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗΣ

Την ήττα με 106-53 γνώρισε ό Α.Ο.Κρανιδίου στην Πεντέλη από τη τοπική ομάδα με 106-53.

Τα αποτελέσματα :

ΘΕΡΜΑ ΣΥΛΛΥΠΗΤΗΡΙΑ ΣΤΟΝ ΠΡΟΕΔΡΟ ΤΗΣ ΚΟΡΩΝΙΔΑΣ ΚΟΙΛΑΔΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ ΗΛΙΟΥ

Εντελώς ξαφνικά έφυγε από την ζωή το Σάββατο το βράδυ

ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙ-ΚΟΡΩΝΙΔΑ ΚΟΙΛΑΔΑΣ : ΦΩΤΟΡΕΠΟΡΤΑΖ ΤΟΥ ΑΓΩΝΑ

ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙ-ΚΟΡΩΝΙΔΑ ΚΟΙΛΑΔΑΣ : ΤΑ ΓΚΟΛ ΤΟΥ ΑΓΩΝΑ ( ΒΙΝΤΕΟ)

Δείτε σε βίντεο τα δύο γκολ του αγώνα Κουτσοπόδι-Κορωνίδα Κοιλάδας 2-0.

Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥ-ΚΟΡΩΝΙΔΑΣ ΚΟΙΛΑΔΑΣ : ΦΩΤΟΡΕΠΟΡΤΑΖ ΠΡΙΝ ΤΟΝ ΑΓΩΝΑ

Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥ-ΚΟΡΩΝΙΔΑ ΚΟΙΛΑΔΑΣ 2-0.

Ασπρόμαυρο βάφτηκε το ντέρμπι της αγωνιστικής μεταξύ του Π.Α.Ο. Κουσοποδίου και της Κορωνίδας Κοιλάδας παρουσία

Σάββατο 7 Φεβρουαρίου 2015

ΚΟΡΩΝΙΔΑ ΚΟΙΛΑΔΑΣ : ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ ΣΧΕΤΙΚΑ ΜΕ ΔΗΜΟΣΙΕΥΜΑ ΓΙΑ ΤΟΝ ΟΡΙΣΜΟ ΤΩΝ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ ΤΟΥ ΑΓΩΝΑ ΜΕ ΤΟΝ ΠΑΟ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥ

Ανακοίνωση σχετικά με δημοσίευμα του sport.argonafplia.gr σχετικά με τον ορισμό των διαιτητών του αγώνα

ΚΟΡΩΝΙΔΑ ΚΟΙΛΑΔΑΣ : ΟΛΟΚΛΗΡΩΘΗΚΕ Η ΠΡΟΕΤΟΙΜΑΣΙΑ ΓΙΑ ΤΟ ΝΤΕΡΜΠΥ-Η ΑΠΟΣΤΟΛΗ

Ολοκληρώθηκε την Παρασκευή το απόγευμα η προετοιμασία της Κορωνίδας Κοιλάδας για τον δύσκολο εκτός έδρας ντέρμπι

Α.Ο.ΚΡΑΝΙΔΙΟΥ : ΤΣΙΚΝΟΠΕΜΠΕΜΤΗ ΣΤΟ ¨ΠΕΡΙΒΟΛΑΚΙ ΤΟΥ ΤΟΡΒΑ"