8Λουκισίων Α.Ο.761-3-36-131-1-24-90-2-12-4
9Παρνασός761-3-34-141-1-12-30-2-22-11
10Ευβοϊκός Αγίου Νικολάου820-2-61-160-1-30-70-1-31-9
11Πορτοχελιακός700-0-73-200-0-51-110-0-22-9

ΜΕ ΣΚΟΡΕΡ ΤΟΝ ΜΑΚΡΙΔΗ Η ΕΝΩΣΗ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ ΚΕΡΔΙΣΕ 1-0 ΜΕΣΑ ΣΤΟ ΝΑΥΠΛΙΟ ΤΟΝ ΠΑΝΑΥΠΛΙΑΚΟ ( ΑΝΑΝΕΩΘΗΚΕ)

Και οι δυο ομάδες, μπήκαν προσεκτικά στο γήπεδο, με την Ενωση σαφώς να έχει καλύτερους χειριστές και να πατάει καλύτερα στο χορτάρι. Με τον Πανναυπλιακό όμως να

ΦΩΤΟΡΕΠΟΡΤΑΖ ΤΟΥ ΑΓΩΝΑ ΠΟΡΤΟΧΕΛΙΑΚΟΣ-ΜΑΝΔΡΑΙΚΟΣ

ΠΟΡΤΟΧΕΛΙΑΚΟΣ-ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ 0-3

Οι «Λύκοι» δάγκωσαν τρείς  φορές και έφυγαν με το χρυσό τρίποντο πού μπορεί να αποβεί χρυσό για την συνέχεια του πρωταθλήματος. Οι γηπεδούχοι «φωνάζουν»  για το τρίτο γκολ ότι η μπάλα δεν πέρασε την γραμμή του

ΓΟΡΓΟΝΕΣ ΑΠΟ ΧΡΥΣΑΦΙ

Νεανίδες από… χρυσάφι! Τα κορίτσια του Γιώργου Μορφέση επικράτησαν με 9-5 στον μεγάλο τελικό του Παγκοσμίου Πρωταθλήματος της Ουγγαρίας και ανέβηκαν στο υψηλότερο σκαλί του βάθρου!

Σάββατο 8 Δεκεμβρίου 2012

ΓΙΑ ΤΟ "ΜΠΑΜ " Ο Α.Ο.ΚΡΑΝΙΔΙΟΥ ΣΤΟ ΓΑΛΑΤΣΙ

Στο Γαλάτσι ταξιδεύει αυτή την Κυριακή ο Α.Ο. Κρανιδίου όπου θα αντιμετωπίσει την τοπική ομάδα στα πλαίσια της 8ης αγωνιστικής του 1ου ομίλου του

Παρασκευή 7 Δεκεμβρίου 2012

ΤΑ ΚΑΝΟΝΙΑ ΤΗΣ Α1 ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ

Βρισκόμαστε στην δέκατη αγωνιστική του πρωταθλήματος της Α1 και η κατάταξη στους πρώτους δέκα σκορερς έχει ως εξής

Πέμπτη 6 Δεκεμβρίου 2012

Η ΚΛΗΡΩΣΗ ΤΩΝ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ ΤΗΣ 8ης ΑΙΩΝΙΣΤΙΚΗΣ ΤΟΥ 7ου ΟΜΙΛΟΥ ΤΗΣ Δ ΕΘΝΙΚΗΣ

Ο Νίκος Μακρυπόδης θα διευθύνει τον αγώνα Παναυπλιακού-Ενωσης Ερμιονίδας

Πραγματοποιήθηκε την Τετάρτη  στα γραφεία της ΕΠΟ η κλήρωση των διαιτητών της έκτης αγωνιστικής του περιφερειακού πρωταθλήματος.

Αναλυτικά :

Τρίτη 4 Δεκεμβρίου 2012

ΤΟ ΘΕΜΑ ΤΟΥ ΓΗΠΕΔΟΥ ΚΡΑΝΙΔΙΟΥ ΣΤΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΥΜΒΟΥΛΙΟ ΤΟΥ ΔΗΜΟΥ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ

Σχετικά με αίτημα της Αθλητικής ένωσης Ερμιονίδας – σχετικά με το πρόβλημα του χλοοτάπητα του δημοτικού γηπέδου.

Δευτέρα 3 Δεκεμβρίου 2012

ΤΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΤΗΣ 21ης ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗΣ ΤΗΣ Α1 ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ

Το Σαββατοκύριακο 9 και 10 Δεκεμβρίου θα διεξαχθεί η 11η αγωνιστική για την Α1 Κατηγορία με τούς παρακάτω αγώνες

ΜΟΝΟΣ ΠΡΩΤΟΣ Ο ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΔΙΔΥΜΩΝ, 1-0 ΤΑ ΜΕΘΑΝΑ

Μόνος στην κορυφή της βαθμολογίας της Α κατηγορίας της Ε.Π.Σ. Αργολίδας   βρίσκεται ο Ποσειδώνας Διδύμων  μετά την μεγαλειώδη νίκη του επί

Κυριακή 2 Δεκεμβρίου 2012

ΕΡΜΗΣ ΚΥΒΕΡΙΟΥ-ΚΟΡΩΝΙΔΑ ΚΟΙΛΑΔΑΣ 2-0

Οι πολλές χαμένες ευκαιρίες από τους γηπεδούχους ήταν το κύριο χαρακτηριστικό του Α΄ημιχρόνου με κλασικότερη ένα σουτ του Σαρρή με εξουδετερωμένο τον τερματοφυλακα της Κοιλάδας,Αποστόλου  που πρόλαβε

ΗΤΤΑ ΣΥΝΤΡΙΒΗ ΤΟΥ Α.Ο.ΚΡΑΝΙΔΙΟΥ ΣΤΗΝ ΚΑΛΛΙΘΕΑ ΜΕ 84-55

Επίδειξη ισχύος έκανε η πρωτοπόρος του 1ου Ομίλου Νότου της Γ'Εθνικής, Πόλις Καλλιθέας, διαλύοντας τον Α.O.Κρανίδίου με 84-55.

Αναλυτικά τα αποτελέσματα της 7ης αγωνιστικής:

ΕΡΜΙΟΝΙΔΑ 2012-ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΠΟΡΟΥ 1-0 ( VIDEO)

ΓΙΩΡΓΟΣ ΠΟΝΗΡΟΣ ΣΤΗΝ "ΩΡΑ ΓΙΑ ΣΠΟΡ": ΔΟΥΛΕΥΟΥΜΕ ΣΕ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΚΑ ΠΡΟΤΥΠΑ

Ομάδα που θέτει πρωταγωνιστικούς στόχους δεν νοείται να μην διαθέτει στο έμψυχο δυναμικό της έναν τερματοφύλακα έμπειρο ο οποίος διακρίνεται για την

ΕΡΜΙΟΝΙΔΑ 2012-ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΠΟΡΟΥ 1-0 ( ΠΑΜΠΑΙΔΕΣ)

Μέ ένα γκολ του Νίκου Λαζάρου στο 18 λεπτό του πρώτου ημιχρόνου η Ερμιονίδα 2012 στούς παμπαίδες κέρδισε την αντίστιχη του

ΦΩΤΟΡΕΠΟΡΤΑΖ ΑΠΟ ΤΟΝ ΑΓΩΝΑ ΕΝΩΣΗ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ-ΠΟΡΤΟΧΕΛΙΑΚΟΣ Νο 2

ΦΩΤΟΡΕΠΟΡΤΑΖ ΤΟΥ ΑΓΩΝΑ ΕΝΩΣΗ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ-ΠΟΡΤΟΧΕΛΙΑΚΟΥ

ΕΝΩΣΗ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ-ΠΟΡΤΟΧΕΛΙΑΚΟΣ 6-1

Παράσταση για  ένα ρόλο σήμερα στο γήπεδο Κρανιδίου με την Ένωση να κάνει περίπατο στο ντέρμπι της Ερμιονίδας κόντρα στον Πορτοχελιακό.

Αναλυτικά :

Δευτέρα 26 Νοεμβρίου 2012

ΜΑΝΔΡΑΙΚΟΣ-ΕΝΩΣΗ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ 1-1 (ΦΩΤΟΡΕΠΟΡΤΑΖ)

Τεράστιο ντέρμπι έγινε ανάμεσα στον Μανδραϊκό και την Ενωση Ερμιονίδας, με την ομάδα της Δυτικής Αττικής να μην καταφέρνει για δεύτερη φορά να κρατήσει το

Κυριακή 25 Νοεμβρίου 2012

ΠΡΩΤΗ ΗΤΤΑ Ο ΑΟΚ ΕΝΤΟΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΝΙΚΗ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ ΜΕ 59-67.-ΟΛΟΙ ΟΙ ΑΓΩΝΕΣ ΤΗΣ 6ης ΑΓΩΝΙΤΙΚΗΣ-ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ-ΤΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ

Πρώτη ήττα για τον Α.Ο.Κρανιδίου εντός από την Νίκη Αμαρουσίου με 59-67. Οι φιλοξενούμενοι ήταν μπροστά στο σκορ και στα τέεσερα δεκάλεπτα

ΦΩΤΟΡΕΠΟΡΤΑΖ ΤΟΥ ΑΓΩΝΑ ΠΟΡΤΟΧΕΛΙΑΚΟΣ-ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ

ΠΟΡΤΟΧΕΛΙΑΚΟΣ-ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ 0-1

Σαφώς ανώτερος σε όλη την διάρκεια του αγώνα ο Πανελευσινιακός πήρε δίκαια το τρίποντο κόντρα στον Πορτοχελιακό.

Αναλυτικά

Τετάρτη 6 Ιουνίου 2012

ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΕΛΙΓΑΛΑ-ΠΟΡΤΟΧΕΛΙΑΚΟΣ 3-2

Στο τρίτο λεπτό των καθυστερήσεων ο Πορτοχελιακός δέχτηκε γκολ και έχασε με 3-2 από τον Εθνικό Μελιγαλά. Μεγάλος πρωταγωνιστής για τον Πορτοχελιακό ο

Τρίτη 5 Ιουνίου 2012

Ο ΝΕΟΦΥΤΙΑΔΗΣ ΣΦΥΡΑΕΙ ΣΤΟ ΔΩΡΙΟ ΣΤΟΝ ΑΓΩΝΑ ΕΘΝΙΚΟΥ ΜΕΛΙΓΑΛΑ-ΠΟΡΤΟΧΕΛΙΑΚΟΣ

Ο Γιάννης Νεοφυτιάδης από τον αγώνα Ενωσης Ερμ.-Θήβα

Ο Γιάννης Νεοφυτιάδης από την Κόρινθο θα είναι ο άρχοντας του αγώνα Εθνικός Μελιγαλά-Πορτοχελιακός που θα γίνει την Τετάρτη 6 Ιουνίου στο

ΓΙΑ ΤΟ ΑΗΤΤΗΤΟ ΣΤΟ ΔΩΡΙΟ ΠΑΕΙ Ο ΠΟΡΤΟΧΕΛΙΑΚΟΣ

Για το αήττητο που θα του δώσει την πρώτη θέση στον 13ο όμιλο ταξιδεύει την Τετάρτη το πρωί ο Πορτοχελιακός στην φιλόξενη έδρα του Εθνικού Μελιγαλά.

Δευτέρα 4 Ιουνίου 2012

Η ΕΠΣΑ ΣΥΓΧΑΙΡΕΙ ΤΟΝ ΔΙΟΜΗΔΗ ΓΙΑ ΤΗΝ ΚΑΤΑΚΤΗΣΗ ΤΟΥ ΕΥΡΩΠΑΙΚΟΥ ΚΥΠΕΛΛΟΥ

H διοίκηση της Ε.Π.Σ Αργολίδας απέστειλε στον κυπελλούχο Ευρώπης Διομήδη Άργους  το  ακόλουθο συγχαρητήριο μήνυμα:

ΜΕΤΑΓΡΑΦΗ ΕΚΠΛΗΞΗ Η ΚΟΡΩΝΙΔΑ ΚΟΙΛΑΔΑΣ

Μία σούπερ μεταγραφή θα ανακοινώσει εντός λίγων ημερών κ Κορωνίδα Κοιλάδας. Πρόκειται για ποδοσφαιριστή πού αγωνιζόταν σε ομάδα της Δ Εθνικής.

Ο ΟΜΙΛΟΣ ΤΗΣ ΠΕΛΟΠΟΝΝΗΣΟΥ ΣΤΗΝ Δ ΕΘΝΙΚΗ

Εδώ και μία εβδομάδα περίπου έχει τελειώσει το πρωτάθλημα της Δ Εθνικής και όλοι περιμένουν να τελειώσουν και οι αγώνες μπαράζ μεταξύ των πρωταθλητών των Ενώσεων για να υπολογίσουν πως θα διαμορφωθούν οι όμιλοι στο νέο πρωτάθλημα της Δ Εθνικής. Βέβαια σύμφωνα με τις δηλώσεις πού είχε κάνει πριν λίγες ημέρες στο ραδιόφωνο της ΕΡΑ ΣΠΟΡ ο πρόεδρος της επιτροπής της Δ Εθνικής

Κυριακή 3 Ιουνίου 2012

ΠΑΝΑΡΚΑΔΙΚΟΣ-ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΕΛΙΓΑΛΑ 2-2

Ισόπαλο 2-2 έληξε το άλλο παιγνίδι ου ομίλου μεταξύ του Παναρκαδικού και του Εθνικού Μελιγαλά που έγινε στην Τρίπολη. Ο Εθνικός Μελιγαλά προηγήθηκε στο

ΜΟΛΑΙΚΟΣ-ΠΟΡΤΟΧΕΛΙΑΚΟΣ 0-2

Ευχάριστα είναι τα νέα πού μας έρχονται από τους Μολάους αφού ο Πορτοχελιακός πέρασε νικηφόρα με σκορ 0-2.Στο 38 λεπτό ο πρώτος σκόρερ του

ΓΙΑ ΤΟ ΔΙΠΛΟ ΣΤΟΥΣ ΜΟΛΑΟΥΣ Ο ΠΟΡΤΟΧΕΛΙΑΚΟΣ

Με σκοπό να κατακτήσει την νίκη πού θα του δώσει και μαθηματικά την άνοδο στην Δ Εθνική ταξιδεύει την Κυριακή στους Μολάους ο Πορτοχελιακός.Αλλά εκτός από την νίκη ο Πορτοχελιακός θέλει να διατηρήσει το αήττητο πού έχει μέχρι στιγμής στους