Με Δημαράκη και Χαλούβα ο Ατρόμητος Κρανιδίου κέρδισε 2-1 τον Ηρακλής Καρυάς.

Φωτιά στην κορυφή του δεύτερου ομίλου στην Α2 Αργολίδας έβαλε ο Ατρόμητος Κρανιδίου αφού επικράτησε την Κυριακή το βράδυ στο παγωμένο
γήπεδο της Κοιλάδας του Ηρακλή Καρυάς με σκορ 2-1.

Στο λεπτό δυνατό σουτ του Δημαράκη η μπάλα στο οριζόντιο δοκάρι του Δενέζη.
Στο 22΄λεπτό οι φιλοξενούμενοι άγγιξαν το γκολ όταν ο Παπαδόπουλος εκτέλεσε φάουλ έξω από την περιοχή και ο Kala με εκπληκτική απόκρουση στο δεξί  παραθυράκι του μπλόκαρε την μπάλα
Στο 25΄λεπτό παράλληλη σέντρα του Μπίμπα από δεξιά ο Χαλούβας με σουτ έστειλε την μπάλα λίγο πάνω από το οριζόντιο δοκάρι άουτ.
Στο 28΄λεπτό μετά από φάση διαρκείας μέσα στην περιοχή των φιλοξενούμενων ο Δημαράκης με προβολή έστειλε την μπάλα στα δίχτυα ανοίγοντας το σκορ 1-0.
Στο 32΄λεπτό δυνατό σουτ του K.Kala η μπάλα ελάχιστα δίπλα από το δεξί δοκάρι του Δενέζη.
Στο 45΄λεπτό απευθείας εκτέλεση φάουλ του K.Kala έδιωξε δύσκολα στην δεξιά του γωνία ο τερματοφύλακας της Καρυάς.
Στο 49΄λεπτό παράλληλη σέντρα του Γκιονάι  από αριστερά η μπάλα έφτασε στον Χαλούβα πού σούταρε στέλνοντας την μπάλα στην δεξιά γωνία του Δενέζη και 2-0.
Στο 50΄λεπτό απευθείας εκτέλεση φάουλ του Παπαδόπουλου η μπάλα χτύπησε στην αριστερή ρίζα του δοκαριού του Kala και έφυγε άουτ.
Στο 54΄λεπτό πλασέ του Ταραντίλη μέσα από την περιοχή η μπάλα ελάχιστα δίπλα από το αριστερό δοκάρι του Ατρόμητου
Στο 56΄λεπτό γυριστό σουτ του Δαμαλά η μπάλα άουτ.
Στο 58΄λεπτό δυνατό σουτ του Χαλούβα μέσα από την περιοχή έδιωξε δύσκολα ο τερματοφύλακας της Καρυάς.
Στο 62΄λεπτό δυνατό σουτ του Παπαδόπουλου έδιωξε πάνω στην γραμμή ο Καράι , και ο Δαμαλάς με νέο  σουτ μειώνει το σκορ για τους φιλοξενούμενους σε 2-1.
Στο 72΄λεπτό δυνατό σουτ του Δαμαλά η μπάλα ελάχιστα δίπλα από το δεξί δοκάρι του Kala.
Στο 87΄λεπτό δυνατό σουτ του Taragini έδιωξε δύσκολα στην αριστερή του γωνία ο Δενέζης.
Στο 89΄λεπτό σέντρα του Παπαδόπουλου από αριστερά , κεφαλιά του Δελή η μπάλα άουτ.

Ατρόμητος Κρανιδίου : A.Kala, Κοντοβράκης, ( 87΄Κούσης), , Καράι, Βλάχος, Π. Σκαλτσάς,Τσούλπι, Κ.Kala, Taragini,( 90΄Ε.Σκαλτσάς),  Χαλούβας Δημαράκης, ( 46΄Γκιονάι),   Μπίμπας ( 93΄Μολλάι).

Ηρακλής Καρυάς : Δενέζης, Κωστάκης, Κομνηνός, Μπαλλής,( 74΄Τόμπρας),  Μαντέσης, Δελής, Διαμαντής, Πατούρας, ( 46΄Χ. Κωτσιόπουλος), Ταραντίλης, ( 65΄Σ.Κωτσιόπουλος), Δαμαλάς, Παπαδόπουλος.