Τετάρτη 25 Απριλίου 2018

Με το δεξί ο Ατρόμητος Κρανιδίου για τα play off ανόδου. Κέρδισε στην Αγία Τριάδα την ΑΕΚ Αργους με 3-1.

Νικηφόρο ήταν το ξεκίνημα του Ατρόμητου Κρανιδίου για την
διαδικασία των play off καθώς επιβλήθηκε την Κυριακή στο γήπεδο της Αγίας Τριάδας επί της ΑΕΚ Άργους με σκορ 3-1.
Ο Ατρόμητος Κρανιδίου ευτύχησε να προηγηθεί στο σκορ στο 17΄λεπτό με αυτογκόλ του Μαγουλά . Στο 38΄λεπτό ο Δημαράκης διπλασίασε τα τέρμα για Ατρόμητο και με αυτό το σκορ έληξε το πρώτο ημίχρονο. Στο 53΄λεπτό ο πρώτος σκόρερ της ομάδας του Ατρόμητου ο Χαλούβας με ωραία ενέργεια ανέβασε τον δείκτη του σκορ στο 3-0  και πέντε λεπτά αργότερα ( 58΄) η ομάδα της ΑΕΚ μείωσε το σκορ με γκολ του Καραγκούνη.

Οι συνθέσεις

AEΚ Άργους : Καραμάνος, Βλασόπουλος, ( 75΄ Ταραντίλης ) , Κ.Σταύρου, Μαγουλάς, Πιλικίγκος, Καραγκούνης, Ρηγόπουλος, Θεοδωρόπουλος, Γ. Σταύρου, Σούρσος.

Ατρόμητος Κρανιδίου : Στάπας,  Σαράντος  (82’ Μπούζι)  , Καράι , Ελένης , Βλάχος, Σκαλτσάς,  Κάλα,  Δημαράκης ,  Χαλούβας ,  Μπάζος ,  Τσούλι , ( 89’ Χότζα).