Δευτέρα 21 Αυγούστου 2017

Φιλική νίκη η Ερμιονίδα με 1-0 τον Α.Ο.Λουτράκι στα Ισθμια.

Σε φιλικό αγώνα πού έγινε στο γήπεδο των Ισθμίων
 η νέα Ένωση Ερμιονίδας κέρδισε την αντίστοιχη του Α.Ο.Λουτράκι με σκορ 0-1. Το μοναδικό γκολ της αναμέτρησης πέτυχε στο 53 λεπτό ο Αγγελόπουλος με σουτ.
Περισσότερα στοιχεία του αγώνα δεν έχουμε. Μόλις ενημερωθούμε θα ανανεώσουμε το ρεπορτάζ.
Οι συνθέσεις :
Α.Ο.Λουτράκι ( Σ.Πέτρου) : Κάφα, Τσώκος, Τσάκας, Ντερτιλής, Τζορμπατζίδης, Δ.Στασινόπουλος, Λ.Στασινόπουλος, Ζερβός, Γωνιάδης, Γούλας, Γεωργίου.
Στο δεύτερο ημίχρονο αγωνίστηκαν  : Διασινός, Παππάς, Σαλοδημήτρης, Πετρίδης, Γεωργούλιας, Γκιραζιώτης, Κουγκρής, Δαλκαφούδης και Δαλκαφούκης.
Ενωση Ερμιονίδας ( Θ.Στάικος)  : Στεφανίδης, Κασαπίδης, Τζιέρης, Μπιμπισίδης, Αδαμόπουλος, Κιοσές, Παλαιοπάνος, Μαζιώτης , Σαλταπίδας, Αγγελόπουλος, Μεζίνι.

Στο δεύτερο ημίχρονο αγωνίστηκαν  : Χρήστου, Μερτύρης, Βιρβίλης, Βασιλέρης , Τριανταφύλλου, Τρέσα, Τριμπόνιας, Καραμήτος και Σχοινάς.