Πέμπτη 17 Νοεμβρίου 2016

Παμμετοχικός-Ο.Φ.Ηλιοκάστρου 1-1.

Μετά από ένα σκληρό αγώνα ο οποίος είχε
13 !!!!! κίτρινες κάρτες Παμμετοχικός  και Ο.Φ. Ηλιοκάστου αναδείχτηκαν ισόπαλοι με σκορ 1-1.
Το σκορ άνοιξε μόλις στο 3΄λεπτό ο ΟΦΗ με σκόρερ τον συνήθη ύποπτο Biro με απευθείας εκτέλεση φάουλ στο «γάμα» της εστίας του Σπ.Μανώλη. Οι γηπεδούχοι ισοφάρισαν στο 86΄λεπτό με κεφαλιά του Κ.Μανώλη . Μάλιστα τον επιθετικό των γηπεδούχων είχε αναλάβει ο Δρούγκας ο οποίος στην συγκεκριμένη φάση είχε κόντρα τον ήλιο και δεν έβλεπε την πορεία της μπάλας.
Από τον ΟΦΗ χάθηκαν πολλές ευκαιρίες όσο το σκορ ήταν στο 0-1 με τον Σωτήρη Μπουγιούρα αλλά και με τους Σαράντο, Biro και Κατσάβελλα .
Παμμετοχικός  Σπ.Μανώλης, Ρούμπος,( 58΄Τζαβάρας),  Π.Μανώλης, Β.Τριμπόνιας, Κόλιας, Γ.Τριμπόνιας, Σοφός, Μπάβας,( 74΄Δ.Μανώλης),  Κατσαργύρης, ( 55΄Κ.Μανώλης), Αθ.Τριμπόνιας, Πασπαλιάρης.
Ο.Φ.Ηλιοκάστρου : Σαλογιάννης, Δρούγκας, Αποστόλου,( 87΄Latifi)  Μέλλος, Δαγρές, Cuni, Κατσάβελλας, Biro, Μπουγιούρας, Μούγιος,( 54 ΄Φράγκος),  Σωτηρόπουλος.( 33΄Σαράντος)