Παρασκευή 13 Νοεμβρίου 2015

Πορτοχελιακός-Φαβιέρος Μεθάνων 1-1.

Ένα πολύτιμο βαθμό άφησε στο γήπεδό του ο Πορτοχελιακός με αντίπαλο τον Φαβιέρο Μεθάνων
αφού αναδείχτηκε ισόπαλος με 1-1. Στο 40΄λεπτό ο Δημ. Κουτσοποδιώτης με δυνατό σουτ από την γωνία της μικρής περιοχής έστειλε την μπάλα στα δίχτυα του Καραγιάννη ανοίγοντας το σκορ. Στο 55΄λεπτό ο Κοντογιάννης με σουτ μέσα από την μικρή περιοχή έκανε το 1-1..Στο  89΄λεπτό ο Λίτσας για τους φιλοξενούμενους είδε την κόκκινη κάρτα του διαιτητή Κορολή ύστερα από σκληρό φάουλ πού έκανε  στον Κλωνάρη.

Πορτοχελιακός : Πλαστάρας, Στρίγκος, Κλωνάρης, Σαράντος, Στάικος, ( 88’ Κοσμ.Κουτσοποδιώτης), Αβραντάς, Ζαραφωνίτης, Μεμμάλι, Δημ.Κουτσοποδιώτης,Ι. Ελένης.( 55΄Χατζής).

Φαβιέρος Μεθάνων ¨Καραγιάννης, Λίτσας, Παντελής, Τζαφέρης, Ανδριανόπουλος, Γκιώνης, Κοντογιάννης, Κυριακούλης, ( 78΄Λάμπρου), Χατζίνας, Χατζήνας, Δεδεγκίκας. ( 65΄Δημητρίου 86΄Παυλής).