Κυριακή 29 Μαρτίου 2015

Κορωνίδα Κοιλάδας-Παμμηδεατικός 6-1

Άνετη νίκη για την Κορωνίδα Κοιλάδας απέναντι στον Παμμηδεατικό με σκορ 6-1.

Το φιλμ

Στο 6’ λεπτό κόρνερ του Γκρεβτσίδη από δεξιά κεφαλιά ο Δρούγκας η μπάλα πάνω από τα δοκάρια.

Στο 13’ λεπτό σέντρα του Μπούρα από αριστερά καρφωτή κεφαλιά του Βιρβίλη η μπάλα άουτ.

Στο 16’ λεπτό ο Καλογερόπουλος εκτέλεσε φάουλ έξω από την περιοχή και ο Χιόνης απέκρουσε χωρίς πρόβλημα.

Στο 18’ λεπτό δυνατό σούτ του Καλογερόπουλου η μπάλα έφυγε δίπλα από το αριστερό   «γάμα» άουτ

Στο 23΄λεπτό  σέντρα του Μπούρα από αριστερά η μπάλα στον Γκρεβτσίδη στο σημείο του πέναλτι και ο τελευταίος με σουτ έκανε το 1-0.

Στο 25’ λεπτό πλασέ του Μπάζου μέσα από την περιοχή η μπάλα ελάχιστα άουτ

Στο 27’ ο Μπούρας με πλασέ πέρασε την μπάλα πάνω από τον Καλλιαμούτου κάνοντας το 2-0.

Στο 28’ λεπτό σέντρα του Μπουρα από αριστερά σούτ του Μπάζου η μπάλα άουτ.

Στο 33’ λεπτό σούτ του Μπούρα έξω από την περιοχή η μπάλα στην συμβολή των δοκαριών του Καλλιαμούτου.

Στο 43’ λεπτό σούτ του Μανώλη η μπ΄λαλα δίπλα από το δεξί δοκάρι του Χιόνη άουτ.

Στο 44’ λεπτό ο Γκρεβτσίδης ύστερα από μπαλιά του Μπάζου με πλασέ έκανε το 4-0.

Στο 47’ λεπτό δυνατό σουτ του Γκρεβτσίδη η μπάλα πάνω από τα δοκάρια άουτ.

Στο 50’ λεπτό σέντρα του Μπάζου από δεξιά ο Καλλιαμούτος απέκρουσε ασθενώς και ο Γκρεβτσίδης με κεφαλιά έκανε το 4-0.

Στο 73’ λεπτό σέντρα του Ε.Δανομάρα από δεξιά ο Βαρελάς με καρφωτή κεφαλιά από σημείο του πέναλτι έκανε το 4-1.

Στο 74’ λεπτό σέντρα του Μπάζου από δεξιά , καρφωτή κεφαλιά του  Αλεξανδρή η μπάλα άουτ..

Στο 80΄λεπτό ο Σαγκατέλωφ με σούτ ύστερα από μπαλιά του Γκρεβτσίδη έκανε το 5-1.

Στο 90΄λεπτό ο Φασιλής με σουτ μέσα από την περιοχή έκανε το τελικό 6-1.

ΚΟΡΩΝΙΔΑ ΚΟΙΛΑΔΑΣ : Χιόνης, Δρούγκας, Λάμπρου, Βιρβίλης, Ευθυμίου, ( 60’ Ζέρβας), Μέγας, Γαγκατέλωφ, Μπάζος, Γκρεβτσίδης, Μπούρας, ( 46’ Αλεξανδρής) , Cojocaru (66 Ν.Φασιλής).

ΠΑΜΜΗΔΕΑΤΙΚΟΣ : Α.Καλιαμούτος, Ε.Δανομάρας, Δουβίκας, Πιτουράς, Ζώγαλης, Καλογερόπουλος, Ι.Δανομάρας, Δαλιάτσης, Βαρελάς, Ν. Καλιαμούτος, Μανώλης.