Δευτέρα 9 Φεβρουαρίου 2015

ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΔΙΔΥΜΩΝ-ΤΡΟΙΖΗΝΙΑΚΟΣ 2-0

Στις νίκες μετά από πέντε αγωνιστικές επέστρεψε ο Ποσειδώνας Διδύμων αφού κέρδισε τον Τροιζηνιακό μέσα
στα Δίδυμα με σκορ 2-0. Σκόρερ των γηπεδούχων ήταν οι δύο μικροί της ομάδας . Ο Tresa και ο Αργύρης Αποστόλου.
Ο πρώτος άνοιξε το σκορ στο 12’ λεπτό με διαγώνιο σουτ και ο δεύτερος ένα λεπτό ( 44)  πριν την λήξη του ημιχρόνου όταν ο Καλυβόπουλος απέκρουσε δύσκολα σουτ του Αντωνόπουλου και στην επαναφορά με σουτ έκανε το τελικό 2-0.

ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΔΙΔΥΜΩΝ : Αποστόλου, Μπροδήμας, Μπάρδης (67’ Δήμιζας), Παρδάλης (88’ Κοτσοβός), Μούγιος, Α.Αποστόλου (83’ Προσίλης), Αντωνόπουλος, Μέλσι, , Α..Αποστόλου, Κονδύλης, Tresa
ΤΡΟΙΖΗΝΙΑΚΟΣ: Καλυβόπουλος, Καλατζής, Αναγνωστόπουλος, Σωτηράκης, Σαχίνης (67’ Γ.Σαμπάνης), Δελαπόρτας, Σούχλας, Γάτσινος, Θ.Σαμπάνης, Κατσέλη, Δ.Σαμπάνης.