Κυριακή 11 Ιανουαρίου 2015

ΕΝΩΣΗ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ : ΦΩΝΑΖΕΙ ΓΙΑ ΤΗΝ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑ

Ανακοίνωση πού εκφράζει την δυσαρέσκιά της για τον μη καταλογισμό του πέναλτι στον Κουτσοσπύρο στην φάση του 45 λεπτού εξέδωσε πριν από λίγο η Ερμιονίδα.

Αναφέρει σχετικά:

Η Α..Ε. Ερμιονίδας Π.Α.Ε εκφράζει την δυσαρέσκεια της για την σημερινή διαιτησία του κυρίου Κώστα Καρυοφύλλη από τον Πειραιά. Συγκεκριμένα σε κομβικό σημείο της έκβασης του αγώνα στο 45′ λεπτό και ενώ προηγούμαστε με 1-0 δεν καταλογίζεται καθαρή και ολοφάνερη ανατροπή του ποδοσφαιριστή Χρήστου Κουτσοσπύρου εντός της μεγάλης περιοχής της αντίπαλης ομάδας και αντ» αυτού τιμωρεί τον ποδοσφαιριστή της ομάδας μας με κίτρινη κάρτα για θέατρο. Η Ένωση Ερμιονίδας έχει ως αρχή της να επιβραβεύει τις άριστες διαιτησίες και να επικρίνει τις κακές και μεροληπτικές διαιτησίες ανεξαρτήτως αποτελέσματος αποτελέσματος.