Σάββατο 24 Ιανουαρίου 2015

ΚΑΤΑΙΓΙΔΑ Η ΕΡΜΙΟΝΙΔΑ ΣΚΟΡΠΙΣΕ ΤΑ ΧΑΝΙΑ ΣΤΗΝ ΕΔΡΑ ΤΟΥΣ ΜΕ 1-3 - ΤΗΝ ΑΔΙΚΕΙ ΤΟ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ ΠΟΥ ΘΑ ΜΠΟΡΟΥΣΕ ΝΑ ΗΤΑΝ ΚΑΙ....1-5

Πρεμιέρα με το δεξί για τον Μουράτ Σεροπιάν στον πάγκο της Ερμιονίδας αφού κέρδισε την ομάδα των Χανίων με το
εκπληκτικό σκορ 1-3 ύστερα από μεγαλειώδη εμφάνιση. Το σκορ αδικεί την ομάδα της Ερμιονίδας αφού θα μπορούσε να ήταν στο 1-5 ή και 1-6 εάν κάποιες ενέργειες του Σβόγιτς στο δεύτερο ημίχρονο έβρισκαν στόχο. Ο νέος προπονητής  της Ερμιονίδας έστησε άριστα την ομάδα μέσα στο γήπεδο του Μάλεμε και παγίδευσε τους γηπεδούχους πού πριν καταλάβουν τι είχε γίνει είχαν μείνει πίσω στο σκορ με 2-0.
Το φιλμ στου αγώνα
Στο 12' λεπτό  φάουλ από τον Γεωργίου για την Ερμιονίδα, κόρνερ από παρέμβαση αμυντικού των γηπεδούχων.
Στο 14' λεπτό κίτρινη κάρτα στον Γεωργίου για φάουλ στον Μαρτσάκη
Στο 15'λεπτό σουτ Παπανικολάου, κόντραρε η μπάλα, κόρνερ η Ερμιονίδα.
Στο 16' λεπτό ο προπονητής της Ερμιονίδας κάθεται στον πάγκο της ομάδας του, αφού στην εξέλιξη του αγώνα, του δόθηκε η δυνατότητα από την ΕΠΟ και τη Φούτμπολ Λιγκ για να το πράξει, μιας και η πρόσληψή του έγινε πριν λίγες μέρες.
Στο 18'λεπτό ΓΚΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΛΛΛΛΛΛΛΛΛΛ για την Ερμιονίδα με αυτογκόλ του Γανωτή, μετά από πίεση του Παβίσεβιτς. Το γκολ χρεώνεται στον Παβίσεβιτς.
Στο 22' λεπτό  κίτρινη κάρτα ο Γανωτής. Νωρίτερα έφαγε κάρτα ο Τάπε της Ερμιονίδας.
Στο 24'λεπτό  κίτρινη κάρτα στον Παπανικολάου της Ερμιονίδας.
Στο 36' λεπτό  κίτρινη κάρτα στον Σβόγιτς για κράτημα φανέλας.
Στο 43'λεπτό ΓΚΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΛΛΛΛΛΛΛΛ για την Ερμιονίδα όταν μετά από αντεπίθεση της Ερμιονίδας, ο Βλαχόπουλος πλασάρει ιδανικά τον Σικαλιά και... 0-2
Στο 44' λεπτό  σουτ του Βλαχόπουλου αποκρούει σε κόρνερ ο Σικαλιάς
Στο 45+1' λεπτό  φάουλ Γεωργίου, δεύτερη κίτρινη και Κόκκινη για τον παίκτη της Ερμιονίδας.
ΗΜΙΧΡΟΝΟ
Στο 47' λεπτό  Σχεδόν σε κενή εστία, ο Κρητικός στέλνει την μπάλα άουτ!
Στο 51' λεπτό ΓΚΟΛ για τους γηπεδούχους ύστερα από τρομερή προσπάθεια του Πάγκαλου γυρνά την μπάλα στην περιοχή και ο Αλέκου μειώνει σε 1-2!
Στο 61'λεπτό  κίτρινη κάρτα στον Όμο.
Στο 61' λεπτό  τετ α τετ Βλαχόπουλου με Σικαλιά, σουτάρει άουτ ο παίκτης της Ερμιονίδας.
Στο 67' λεπτό  κίτρινη κάρτα στον Γκούμα
Στο 67' λεπτό ΓΓΓΚΚΚΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΛΛΛΛΛΛΛΛΛΛ για την Ερμιονίδα με σουτ Παβίσεβιτς, κόντραρε η μπάλα και... 1-3
Στο 72'  λεπτό Σουτ Σβόγιτς, λίγο άουτ η μπάλα.
Στο 73' λεπτό κίτρινη κάρτα στον Πάγκαλο
Στο 74' λεπτό  σουτ Σβόγιτς, λίγο άουτ η μπάλα
Στο 80' λεπτό  Ο Σιλιγαρδάκης τρώει δεύτερη κίτρινη (Κόκκινη) και αποβάλλεται
Στο 83' λεπτό  Τετ α τετ Παβίσεβιτς με Σικαλιά, μπλοκάρει ο τερματοφύλακας του ΑΟΧ