Κυριακή 12 Οκτωβρίου 2014

ΗΤΤΑ ΤΟΥ Ο.Φ.ΗΛΙΟΚΑΣΤΡΟΥ ΣΤΗΝ ΑΓΙΑ ΤΡΙΑΔΑ ΑΠΟ ΤΑ ΦΙΧΤΙΑ ΜΕ 2-0

Με τα αριστερό ξεκίνησε τις υποχρεώσεις του ο Ο.Φ.Ηλιοκάστρου για το πρωτάθλημα της Α2 κατηγορίας στον δεύτερο όμιλο
αφού ηττήθηκε στην Αγία Τριάδα από τον Αχιλλέα Φιχτίων με σκορ 2-0.Το σκορ άνοιξε μόλις στο 8' λεπτό για τους γηπεδούχους ο Κώνστας και τρία λεπτά πρίν το φινάλε του αγώνα ( 87') ο Φασουλής έκανε το τελικό 2-0.

Διαιτητής της συνάντησης ήταν ο Δημ. Ψαθάς με βοηθούς τους Χρ. Ελεφάντη και Κατερίνα Τσιλογιάννη.

Αχιλλέας Φιχτύων : Σούρσος, Παπαδόπουλος, Κουλός, Μπουντούρης, Μήτσουλας, Ευστρατιάδης, Σκούρας, Τέντζερης, Κώνστας ( 56' Κατσιδράμης), Φασουλής ( 87' Μπαβέλης), Λαγούρος ( 64' Καμπέρι).
Ο.Φ.Ηλιοκάστρου : Σαλογιάννης,Ευσταθίου,Τζανής,Δαγρές,Ντάκος,Φράγκος,Μπουγιούρας Δ ,Κατσάβελας,Σαράντος,( 65' Κοροντίνης Ι) Μπουγιούρδας ,Ζαραφωνίτης