Δευτέρα 1 Σεπτεμβρίου 2014

ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΑΚΑΔΗΜΙΩΝ " GEORGIOS ST.LIVANOS SOCCER CUP " : ΜΙΚΡΟΣ ΤΕΛΙΚΟΣ Ε.Π.Σ.ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ-ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ 2-1

Η ομάδα Παίδων της Ε.Π.Σ.Αργολίδας

Μετά από ένα πολύ ωραίο αγώνα η ομάδα παίδων της Ε.Π.Σ.Αργολίδας κέρδισε την αντίστοιχη του Παναιτωλικού με σκορ
2-1. Το σκορ άνοιξε για την Αργολίδα ο Σέρφας στο 19 λεπτό και στο 65 λεπτό ο Κολιγλιάτης με πέναλτι ανέβασε τον δείκτη του σκορ στο 2-0. Δύο λεπτά αργότερα ο Ντόβας για τους φιλοξενούμενους με νέο πέναλτι έκανε το τελικό 2-1 .
Παναιτωλικός : Καλατζής, Διάβας, Θώδης, Φούφλι, Ντόβας, Τσιάντης, Καββαδίας, Πελλέκης, Μπεκιάρης, Αλ Ομπισάντ, Βασιδάκας :
Ακόμα έπαιξαν : Λαινάς, Σιδέρης, Δημητρέλης, Ζάφτης , Ταράσης, Σταμάτης, Μπινιάρος και Σαρκαβέλλης.
 Ε.Π.Σ.Αργολίδας : Μαυρόγιαννης, Κρεμμύδας, Σαμπάνης, Σκάτζος, Κολιγλιάτης, Τζώρτζης,Αντωνόπουλος Νικ., Μαρίνης , Δουβίκας, Σέρφας , Βασιλέρης.
Ακόμα έπαιξαν : Κωτσάκος, Τόκι, Γκατζολιάς, Καραοίλας, Παντελή, Αντωνόπουλος Κων., Μπλάτσος, Κατσικάρης, Τσιπλάκος.