Social Icons

Τρίτη, 9 Σεπτεμβρίου 2014

FOOTBALL LEAGUE ΤΟ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ 2014-2015 ( ΑΝΑΝΕΩΘΗΚΕ)


Φωτό : http://www.onsports.gr
Πραγματοποιήθηκε την Τρίτη ( 09/09) το απόγευμα στο ξενοδοχείο Τιτάνια η κλήρωση του νέου πρωταθλήματος με την συμμετοχή για πρώτη

φορά μιας ομάδας από την Ερμιονίδα της Ένωσης Ερμιονίδας.
Παρών από την ομάδα της Ένωσης έδωσε ο γενικός διευθυντής της Σταύρος Κρεμαστιώτης. 

Πριν την κλήρωση έγιναν γνωστές οι ημερομηνίες διεξαγωγής των πλέι οφ που είναι


Αναλυτικά:
1η αγωνιστική: 5 Απριλίου
2η αγωνιστική: 15 Απριλίου 
3η αγωνιστική: 19 Απριλίου 
4η αγωνιστική: 26 Απριλίου 
5η αγωνιστική: 3 Μαΐου 
6η αγωνιστική: 10 Μαΐου 
7η αγωνιστική: 17 Μαΐου 
8η αγωνιστική: 24 Μαΐου 
9η αγωνιστική: 31 Μαΐου 
10η αγωνιστική: 7 Ιουνίου 

Na υπενθυμί πως η σέντρα έχει οριστεί για τις 28/9 με το τέλος του πρώτου γύρου στις 21/12. Ο δεύτερος γύρος θα ξεκινήσει στις 4 Ιανουαρίου και θα ολοκληρωθεί στις 29 Μαρτίου.


Πρώτος το λόγο πήρε ο Πρόεδρος της football league Σπύρος Καλογιάννης ο οποίος μεταξύ των άλλων τόνισε : "Ευχαριστούμε τον ΟΠΑΠ και τον ΟΤΕ . Όμως ακόμα με τον ΟΠΑΠ δεν έχουμε υπογράψει Γνωρίζουμε ότι τα κριτήρια είναι αυστηρά ,όμως ευελπιστούμε σε λύση ,γιατί οι ομάδες έχουν συμπιέσει κατά πολύ το κόστος λειτουργίας τους. Στόχος μας είναι ένα προϊόν αξιόπιστο και ανταγωνιστικό. Πρέπει να πάρουμε μέτρα για την προστασία των ομάδων των ποδοσφαιριστών και των παραγόντων".

Μετά τον Σπύρο Καλογιάννη, τον λόγο πήραν η Γενική Γραμματέας Αθλητισμού, Κυριακή Γιαννακίδου, ο ταμίας της ΕΠΟ, Παναγιώτης Δημητρίου και ο πρόεδρος της επιτροπής πρωταθλήματος της Γ' Εθνικής, Μιχάλης Τζανόπουλος 
Στη συνέχεια, στο βήμα ανέβηκε ο αντιπρόεδρος της Super League, Στράτος Σωπήλης κι εκ μέρους του ΠΣΑΠ ο πρόεδρος Κώστας Πούλιος

Η κλήρωση άρχισε με την Καλλιθέα και τα Χανιά να παίρνουν κλειδάριθμο καθότι χρησιμοποιούν από κοινού με ομάδες της Super League τα γήπεδά τους, (Νέα Σμύρνη - Πανιώνιος και Περιβόλια - Πλατανιάς, αντίστοιχα) .


ΤΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ




FOOTBALL LEAGUE -   -  1η  αγωνιστική









Ηρακλής Ψαχνών
Καλλιθέα



Άλιμος
Πανηλειακός 



Επισκοπή
Αχαρναϊκός 



Παναιγιάλειος
ΑΕΚ



Ερμιονίδα
Χανιά



Απόλλων Σμύρνης
Φωστήρας



Παναχαϊκή
ΡΕΠΟ















FOOTBALL LEAGUE -   -  2η  αγωνιστική









Παναχαϊκή
Ηρακλής Ψαχνών



Καλλιθέα
Άλιμος



Πανηλειακός 
Παναιγιάλειος



Αχαρναϊκός 
Ερμιονίδα



ΑΕΚ
Απόλλων Σμύρνης



Χανιά
Φωστήρας



Επισκοπή
ΡΕΠΟ















FOOTBALL LEAGUE -   -  3η  αγωνιστική









Ηρακλής Ψαχνών
Άλιμος



Επισκοπή
Παναχαϊκή



Παναιγιάλειος
Καλλιθέα



Απόλλων Σμύρνης
Πανηλειακός 



Φωστήρας
Αχαρναϊκός 



Χανιά
ΑΕΚ



Ερμιονίδα
ΡΕΠΟ















FOOTBALL LEAGUE -  -  4η  αγωνιστική









Επισκοπή
Ηρακλής Ψαχνών



Άλιμος
Παναιγιάλειος



Παναχαϊκή
Ερμιονίδα



Καλλιθέα
Απόλλων Σμύρνης



Πανηλειακός 
Χανιά



Αχαρναϊκός 
ΑΕΚ



Φωστήρας
ΡΕΠΟ












FOOTBALL LEAGUE -   -  5η  αγωνιστική









Ηρακλής Ψαχνών
Παναιγιάλειος



Ερμιονίδα
Επισκοπή



Απόλλων Σμύρνης
Άλιμος



Φωστήρας
Παναχαϊκή



Χανιά
Καλλιθέα



Αχαρναϊκός 
Πανηλειακός 



ΑΕΚ
ΡΕΠΟ















FOOTBALL LEAGUE -   -  6η  αγωνιστική









Ερμιονίδα
Ηρακλής Ψαχνών



Παναιγιάλειος
Απόλλων Σμύρνης



Επισκοπή
Φωστήρας



Άλιμος
Χανιά



Παναχαϊκή
ΑΕΚ



Καλλιθέα
Αχαρναϊκός 



Πανηλειακός 
ΡΕΠΟ















FOOTBALL LEAGUE -   -  7η  αγωνιστική









Ηρακλής Ψαχνών
Απόλλων Σμύρνης



Φωστήρας
Ερμιονίδα



Χανιά
Παναιγιάλειος



ΑΕΚ
Επισκοπή



Αχαρναϊκός 
Άλιμος



Πανηλειακός 
Παναχαϊκή



Καλλιθέα
ΡΕΠΟ















FOOTBALL LEAGUE -   -  8η  αγωνιστική









Φωστήρας
Ηρακλής Ψαχνών



Απόλλων Σμύρνης
Χανιά



Ερμιονίδα
ΑΕΚ



Παναιγιάλειος
Αχαρναϊκός 



Επισκοπή
Πανηλειακός 



Παναχαϊκή
Καλλιθέα



Άλιμος
ΡΕΠΟ












FOOTBALL LEAGUE -   -  9η  αγωνιστική









Ηρακλής Ψαχνών
Χανιά



ΑΕΚ
Φωστήρας



Αχαρναϊκός 
Απόλλων Σμύρνης



Πανηλειακός 
Ερμιονίδα



Καλλιθέα
Επισκοπή



Άλιμος
Παναχαϊκή



Παναιγιάλειος
ΡΕΠΟ















FOOTBALL LEAGUE -   -  10η  αγωνιστική









ΑΕΚ
Ηρακλής Ψαχνών



Χανιά
Αχαρναϊκός 



Φωστήρας
Πανηλειακός 



Ερμιονίδα
Καλλιθέα



Παναιγιάλειος
Παναχαϊκή



Επισκοπή
Άλιμος



Απόλλων Σμύρνης
ΡΕΠΟ












FOOTBALL LEAGUE -   -  11η  αγωνιστική









Ηρακλής Ψαχνών
Αχαρναϊκός 



Πανηλειακός 
ΑΕΚ



Καλλιθέα
Φωστήρας



Παναχαϊκή
Απόλλων Σμύρνης



Άλιμος
Ερμιονίδα



Παναιγιάλειος
Επισκοπή



Χανιά
ΡΕΠΟ









FOOTBALL LEAGUE -   -  12η  αγωνιστική









Πανηλειακός 
Ηρακλής Ψαχνών



ΑΕΚ
Καλλιθέα



Χανιά
Παναχαϊκή



Φωστήρας
Άλιμος



Απόλλων Σμύρνης
Επισκοπή



Ερμιονίδα
Παναιγιάλειος



Αχαρναϊκός 
ΡΕΠΟ















FOOTBALL LEAGUE -   -  13η  αγωνιστική









Καλλιθέα
Πανηλειακός 



Παναχαϊκή
Αχαρναϊκός 



Άλιμος
ΑΕΚ



Επισκοπή
Χανιά



Παναιγιάλειος
Φωστήρας



Απόλλων Σμύρνης
Ερμιονίδα



Ηρακλής Ψαχνών
ΡΕΠΟ


Δεν υπάρχουν σχόλια:

Δημοσίευση σχολίου

Τελευταία νέα
 
Blogger Templates