Τρίτη 8 Οκτωβρίου 2013

ΑΝΕΤΗ ΝΙΚΗ ΓΙΑ ΤΟΝ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑ ΔΙΔΥΜΩΝ. ΚΕΡΔΙΣΕ 2-1 ΤΑ ΜΕΘΑΝΑ

Δεύτερη συνεχόμενη νίκη για τον Ποσειδώνα Διδύμων αφού κέρδισε την ομάδα των Μεθάνων με σκορ 2-1. Και τα δύο τέρματα ...........
των γηπεδούχων σημειώθηκαν στο πρώτο ημίχρονο.  Το πρώτο γκολ πέτυχε ο Βαγγέλης Μπροδήμας στο 26 λεπτό με απευθείας εκτέλεση φάουλ και στο 40 λεπτό ο ΖΑραφωνίτης με σουτ μέσα από την περιοχή διπλασίασε τα τέρματα των γηπεδούχων.  Οι φιλοξενούμενοι μείωσαν στο  56 λεπτό με τον Γουρδομιχάλη.

Διαιτητής της συνάντησης ήταν ο Δημήτρης Σκιαδάς.

ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΔΙΔΥΜΩΝ: Κοτσοβός, Μπροδήμας , Μπάρδης, Κωνσταντινίδης, , Δαγρές, Στεργίου,Αποστόλου,Παρδάλης, ( Τασσιόπουλος),  Ζαραφωνίτης ,Κονδύλης, Ζαραφωνίτης (91’Κονδύλης Α.), Δημαράκης.

ΜΕΘΑΝΑ: Βλάχος, Παπουτσής, Ναμπλαντίδης (49’Βλάχος),  ,Παντέλης, Γουρδομιχάλης, Βλάχος, Λεσιώτης (82’Λυσσαίος), Χρούσσης, Στεφανής, Τσομώκος, Λάμπρου, .