Πέμπτη 3 Οκτωβρίου 2013

ΣΙΦΟΥΝΑΣ Ο ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΔΙΔΥΜΩΝ- ΝΙΚΗ ΜΕΣΑ ΣΤΟ ΠΑΝΑΡΙΤΙ ΕΠΙ ΤΟΥ ΑΤΡΟΜΗΤΟΥ ΜΕ 2-1

Τεράστιο διπλό για τον Ποσειδώνα Διδύμων μέσα στο Παναρίτι επί του τοπικού Ατρόμητου με σκορ 1-2. Η ομάδα της Ερμιονίδας ταξίδεψε στο Παναρίτι με μόλις........
13 ποδοσφαιριστές στην αποστολή της.

Το σκορ άνοιξε στο  15  Λεπτό ο Αργύρης Αποστόλου  με σουτ μέσα από την περιοχή για διπλασιάσει τα τέρματα της ομάδας του  ο Βαγγέλης Μπροδήμας στο  67  Λεπτό με δυνατό σουτ από πλάγια..

Οι γηπεδούχοι το μόνο πού κατάφεραν ήταν να μειώσουν στο   78   λεπτό  με δυνατό σουτ του Pavlov  ο οποίος είχε μπει στο 71 λεπτό στην θέση του Ταμπάκη.

Διαιτητής της συνάντησης ήταν ο Π. Καπετάνιος με βοηθούς τους  την Βάσω Τσατσούλη και τον Α. Αργυρόπουλο όλοι από την Αργολίδα.

Ατρόμητος Παναριτίου : Αναστασάκης , Φλεβάρης, Παναγής, Ευστρατιάδης, Ταμπάκης, ( 71 Pavlov), Συντρίγκος, Φλώρος, Μπούνος, Καλιαμούτος, Καλύβας, Πετρής.

Ποσειδώνας Διδύμων : Κοτσοβός, Μπροδήμας, Μπάρδης, Τασσιόπουλος, Στεργίου, Δαγρές, ( 71 Παρδάλης), Αποστόλου, Κωνσταντινίδης, Ζαραφωνίτης, ( 82 Μούγιος) ,  Κονδύλης, Δημαράκης.