Τρίτη 9 Απριλίου 2013

ΦΙΝΑΛΕ ΜΕ ΗΤΤΑ ΓΙΑ ΤΟΝ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑ ΔΙΔΥΜΩΝ - ΕΧΑΣΕ ΑΠΟ ΤΑ ΙΡΙΑ ΜΕ 1-3 ΜΕΣΑ ΣΤΑ ΔΙΔΥΜΑ

Την ήττα με 1-3 γνώρισε ο Ποσειδώνας Διδύμων στην έδρα του με αντίπαλο τον Κεραυνό Ιρίων. Οι φιλοξενούμενοι .........
«καιγόντουσαν» για την νίκη αφού θα τους κράταγε στην Α1 κατηγορία σε αντίθεση με τους γηπεδούχους πού ήταν αδιάφοροι βαθμολογικά. Το σκορ άνοιξε στο 38 λεπτό ο Moussa για τους φιλοξενούμενους . Ο Δημήτρης Φουρνάρος με δύο γκολ στο 53 και 64 λεπτό έκανε το 0-3 για να μειώσει ο Μπάρδης στο 79 λεπτό με εύστοχο κτύπημα πέναλτι για τους γηπεδούχους.
Διαιτητής της συνάντησης ήταν ο Μ.Ζώης.
ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΔΙΔΥΜΩΝ : Σαλογιάννης, Μούγιος, Μπάρδης, Κωνσταντινίδης, Μητρόπουλος, Στεργίου,( 66 Βegaj),   Γιαννακόπουλος, Οικονομόπουλος, Κιρτάκης, Κονδύλης Aντ ,( Κονδύλης Σωτ.),  Δημαράκης.
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΙΡΙΩΝ : Παπαγιάννης, Ciuta,Κορογόνας, Κατσίγιαννης Δ., Κατσίγιαννης Α., Δρούζας, Μάκκας, Ρεβύθης, Φουρνάρος, ( 71 Αναγνωστόπουλος), Κοκορομύτης,( 84 Κοκορομύτης),  Gueve.  ( 88  Λιαγκριδώνης).