Σάββατο 9 Φεβρουαρίου 2013

ΠΟΡΤΟΧΕΛΙΑΚΟΣ-ΤΡΟΙΖΗΝΙΑΚΟΣ 1-8 ΓΙΑ ΤΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΩΝ

Την ήττα με 8-1 μέσα στο Πορτοχέλι γνώρισε η ομάδα του Πορτοχελιακού από την ομάδα του Τροιζηνιακού. Οι φιλοξενούμενοι
ήταν πολύ καλύτεροι και έφτασαν εύκολα στην νίκη. Χαρακτηριστικό είναι ότι το σκορ στο 17 λεπτό το σκορ ήταν 1-4. Στο 3  και στο  7 λεπτό ο Θαλής Σαμπάνης έβαλε μπροστα την ομάδα του με 0-2 για να ακολουθήσουν άλλα δύο τέρματα από τον Σαραντόπουλο στο 8 και 13 λεπτό. Στο 17 λεπτό μείωσε προσωρινά ο Αγγελος Πήλιουρης με σούτ μέσα από την περιοχή.
Οι ενδεκάδες πού ξεκίνησαν τον αγώνα
ΠΟΡΤΟΧΕΛΙΑΚΟΣ : Λούμης Χρ., Κουτσοποδιώτης Χριστοφ., Λούμης Παντ., Λούμης Νικ., Πήλιουρης Αγ., Σουλιώτης Δημ., Χάνος, Κουτσοποδιώτης Κοσμ., Κουτσοποδιώτης Δημ., Στρίγκος Αγγ., Στρίγκος Κωνστ.
ΤΡΟΙΖΗΝΙΑΚΟΣ : Γάτσινος, Καραμπαμπης, Κοτζιάι , Σαμπάνης Σ., Μανιάτης, Σαμπάνης Γ., Μαρουλάς, Σαμπάνης Π., Σαραντόπουλος , Σαμπάνης Θαλής, Σαμπάνης Δημ.