Τετάρτη 6 Ιουνίου 2012

ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΕΛΙΓΑΛΑ-ΠΟΡΤΟΧΕΛΙΑΚΟΣ 3-2

Στο τρίτο λεπτό των καθυστερήσεων ο Πορτοχελιακός δέχτηκε γκολ και έχασε με 3-2 από τον Εθνικό Μελιγαλά. Μεγάλος πρωταγωνιστής για τον Πορτοχελιακό ο

Τρίτη 5 Ιουνίου 2012

Ο ΝΕΟΦΥΤΙΑΔΗΣ ΣΦΥΡΑΕΙ ΣΤΟ ΔΩΡΙΟ ΣΤΟΝ ΑΓΩΝΑ ΕΘΝΙΚΟΥ ΜΕΛΙΓΑΛΑ-ΠΟΡΤΟΧΕΛΙΑΚΟΣ

Ο Γιάννης Νεοφυτιάδης από τον αγώνα Ενωσης Ερμ.-Θήβα

Ο Γιάννης Νεοφυτιάδης από την Κόρινθο θα είναι ο άρχοντας του αγώνα Εθνικός Μελιγαλά-Πορτοχελιακός που θα γίνει την Τετάρτη 6 Ιουνίου στο

ΓΙΑ ΤΟ ΑΗΤΤΗΤΟ ΣΤΟ ΔΩΡΙΟ ΠΑΕΙ Ο ΠΟΡΤΟΧΕΛΙΑΚΟΣ

Για το αήττητο που θα του δώσει την πρώτη θέση στον 13ο όμιλο ταξιδεύει την Τετάρτη το πρωί ο Πορτοχελιακός στην φιλόξενη έδρα του Εθνικού Μελιγαλά.

Δευτέρα 4 Ιουνίου 2012

Η ΕΠΣΑ ΣΥΓΧΑΙΡΕΙ ΤΟΝ ΔΙΟΜΗΔΗ ΓΙΑ ΤΗΝ ΚΑΤΑΚΤΗΣΗ ΤΟΥ ΕΥΡΩΠΑΙΚΟΥ ΚΥΠΕΛΛΟΥ

H διοίκηση της Ε.Π.Σ Αργολίδας απέστειλε στον κυπελλούχο Ευρώπης Διομήδη Άργους  το  ακόλουθο συγχαρητήριο μήνυμα:

ΜΕΤΑΓΡΑΦΗ ΕΚΠΛΗΞΗ Η ΚΟΡΩΝΙΔΑ ΚΟΙΛΑΔΑΣ

Μία σούπερ μεταγραφή θα ανακοινώσει εντός λίγων ημερών κ Κορωνίδα Κοιλάδας. Πρόκειται για ποδοσφαιριστή πού αγωνιζόταν σε ομάδα της Δ Εθνικής.

Ο ΟΜΙΛΟΣ ΤΗΣ ΠΕΛΟΠΟΝΝΗΣΟΥ ΣΤΗΝ Δ ΕΘΝΙΚΗ

Εδώ και μία εβδομάδα περίπου έχει τελειώσει το πρωτάθλημα της Δ Εθνικής και όλοι περιμένουν να τελειώσουν και οι αγώνες μπαράζ μεταξύ των πρωταθλητών των Ενώσεων για να υπολογίσουν πως θα διαμορφωθούν οι όμιλοι στο νέο πρωτάθλημα της Δ Εθνικής. Βέβαια σύμφωνα με τις δηλώσεις πού είχε κάνει πριν λίγες ημέρες στο ραδιόφωνο της ΕΡΑ ΣΠΟΡ ο πρόεδρος της επιτροπής της Δ Εθνικής

Κυριακή 3 Ιουνίου 2012

ΠΑΝΑΡΚΑΔΙΚΟΣ-ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΕΛΙΓΑΛΑ 2-2

Ισόπαλο 2-2 έληξε το άλλο παιγνίδι ου ομίλου μεταξύ του Παναρκαδικού και του Εθνικού Μελιγαλά που έγινε στην Τρίπολη. Ο Εθνικός Μελιγαλά προηγήθηκε στο

ΜΟΛΑΙΚΟΣ-ΠΟΡΤΟΧΕΛΙΑΚΟΣ 0-2

Ευχάριστα είναι τα νέα πού μας έρχονται από τους Μολάους αφού ο Πορτοχελιακός πέρασε νικηφόρα με σκορ 0-2.Στο 38 λεπτό ο πρώτος σκόρερ του

ΓΙΑ ΤΟ ΔΙΠΛΟ ΣΤΟΥΣ ΜΟΛΑΟΥΣ Ο ΠΟΡΤΟΧΕΛΙΑΚΟΣ

Με σκοπό να κατακτήσει την νίκη πού θα του δώσει και μαθηματικά την άνοδο στην Δ Εθνική ταξιδεύει την Κυριακή στους Μολάους ο Πορτοχελιακός.Αλλά εκτός από την νίκη ο Πορτοχελιακός θέλει να διατηρήσει το αήττητο πού έχει μέχρι στιγμής στους