Κυριακή 30 Δεκεμβρίου 2012

ΗΤΤΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΥΔΡΑ ΣΤΑ ΜΕΘΑΝΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΔΡΥΟΠΗ ΜΕ 2-1

Με ήττα έκλεισε τις αγωνιστικές της υποχρεώσεις για το 2012 η ομάδα της Ύδρας. Στο γήπεδο των Μεθάνων οι νησιώτες ηττήθηκαν  από την ομάδα της Δρυόπης με
2-1 και έχασαν την ευκαιρία να αναρριχηθούν και να μείνουν μόνοι πρώτοι στο ρετιρέ της βαθμολογίας του 4ου ομίλου της Β κατηγορίας Αργολίδας.
Το σκορ άνοιξε για τους γηπεδούχους στο 28 λεπτό με τον Ανάργυρο Χατζινά για να φέρει τον αγώνα στα ίσια ο Καλαφάτης για τους νησιώτες . Το τελικό σκορ διαμόρφωσε δέκα λεπτά αργότερα ( 39) ο Γιώργος Χατζηνάς.
Διαιτητής του αγώνα ήταν ο Στέφανος Τσακωγιάννης.
ΟΙ ΣΥΝΘΕΣΕΙΣ
ΔΡΥΟΠΗ : Βλάχος, Ανδριανόπουλος ,Μπετσης, Μπόγρης, Τζαφέρης, Εμμανουήλ, Φλαμπούρης Σταμ, Φλαμπούρης Αθαν. Δεδεγκίκας ( 90 Παυλής), Χατζηνάς Γ, Χατζινάς  Αναρ.
ΥΔΡΑ :Βαλλιάνης, Χατζηνικολαίδης. Ραμπιάς, ( 62 Μερτζιάνης) , Τσαγκάρης, Γκοτσάι, Τζάκας ,Καλαφάτης, Κυριακάκης. ( 70 Αναργύρου), Μιχάλης, Σκόρας ( 79 Λαρετζάκης) ,Βατίστας.